БРОВАРИ +11
НБУ USD 27.76

У нічному смороді винна…піч?

Історія із підприємствами, що не дають вільно дихати мешканців продовжується. Днями стало відомо, що підприємство «Втортех», яке розташоване по вул. Богунській, 26 призупинено роботу однієї з печей.

Таке рішення було прийнято керівництвом підприємства за результатами перевірки Держпродспоживслужби.

В ході інспекції було виявлено, що на переробному підприємстві працює кілька різних видів печей, що переплавляють сировину. З приводу електричних печей нарікань, нібито немає, то от із гідролізними – виникає ряд питань. Саме вони виділяють чорний густий дим, що додає неабияких клопотів жителям прилеглих вулиць, яким вже набридло скаржитись на постійний сморід.

«При роботі, піч виділяла чорний дим. І от саме зараз, підприємство не використовує цю саму піч. Також, після зупинки її роботи там проведено заміри, дослідження санітарно-захисної зони. Всі викиди відповідають визначеним нормам»,- розповідає  Володимир Ситюк, начальник Держпродспоживслужби у Броварському районі.

Тож наразі, роботу піролізної печі призупинено. Підприємець обіцяє встановити додаткову піч дожига піролізних газів та чи допоможе це вирішити проблему із постійним смородом, поки невідомо.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ