БРОВАРИ +8
НБУ USD 27.96

Малечу не лишили без води

«Де тонко, там і рветься» - істина відома. А у нас в Броварах іноді здається, що рветься занадто часто. Що поробиш – мережі старі, з ладу виходять регулярно. Однак, комунальники реагують миттєво та по мірі можливості намагаються усунути недоліки якнайшвидше.

Порив водопровідної мережі по вул.Шолом-Алейхема в районі будинку №32 загрожував відключенням водопостачання досить великої кількості споживачів – аж до вулиці Гоголя. І найнеприємніше, що в зону аварійного відключення міг потрапити дитячий садочок «Зірочка». Зважаючи на те, що ремонтні роботи могли супроводжуватися відключенням водопостачання на певний термін, адміністрація «Тепломережі» була готова організувати підвіз води до закладу, аби садочок працював у звичному режимі.

«Дійсно під час усунення аварійної ситуації на водопровідній мережі довелося відключити від водопостачання на декілька годин частину споживачів. З 13 години і, сподіваємось, до 17.00. А дитячий садочок ми не відключали, оскільки заклад під'єднали до іншої гілки водогону», - каже заступник головного інженера по воді та водовідведенню Валерій Середа.

Згідно норм ліквідації аварійних ситуацій, допускається відключення споживачів на термін до 8 годин, кажуть комунальники. Але на ділі справляються набагато швидше.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ