БРОВАРИ +8
НБУ USD 27.96

Ремонтні роботи без наслідків для споживача

Часто буває, що при слові «аварія», виникає думка – все відключать, не буде ні світла, ні газу, ні води. Однак, є роботи, які навіть при «статусі» - аварійна ситуація на мережі – залишаються для споживача просто непомітними.

Саме так можна охарактеризувати роботи, які протягом двох днів фахівці району теплових мереж КП «Броваритепловодоенергія» проводили на вулиці Володимира Великого (Енгельса).

«Зараз теплові мережі активно готуються до початку опалювального сезону, проводиться комплекс профілактичних заходів, в результаті яких можуть виникнути певні аварійні ситуації. Саме такі ремонтні роботи ми проводили в районі Торгмаш. Після заповнення системи водою, було виявлено порив тепломережі, який оперативно ліквідовано», - коментує в.о. начальника теплових мереж Олександр Скочеляс.

Тепловиками було проведено заміну 3,5 метрів труби, відключення споживачів було лише на декілька годин. Комунальники запевнять – навіть якщо така ситуація виникла під час опалювального сезону, городяни не відчули б особливих незручностей. Однак, незважаючи на те, що місто зараз відключено від теплопостачання, ремонтні роботи було проведено у найкоротші терміни.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ