БРОВАРИ +14
НБУ USD 27.98

Нова «Шайба» для броварчан

Підготовка до Дня міста починається ще задовго до початку самого святкування.  Цьогоріч взялися за капітальний ремонт танцювального майданчика, що у народі зветься «Шайба».

Багато років поспіль, тут не проводили масових заходів, бо місцина була, на жаль, у занедбаному вигляді. Місцями зламані лави, де-не-де видніються шматки цегли, яку добре зістарили роки, покриття теж виглядає не зовсім добре – бетон та камінці порозбивалися, а крізь тріщини пробивається зелена трава.

 Відтепер в цей парковий сегмент  вдихнуть нове життя. Роботи над цим тривають вже не перший день. Менш ніж за тиждень, встигли підлатати накриття, пофарбувати стіни, відремонтували дах та ворота, нашити новенькі дошки на лави для сидіння.

У планах ще багато роботи. Спочатку слід пофарбувати дерев’яні лави, планують також залити підлогу, аби покриття було гладким та ідеально рівним. Окрім цього, доведуть до ладу ще й сцену.

Комунальники  виконують свою роботу  із завзяттям і,попри спеку, не скаржаться на умови. Єдине, що тривожить – це ставлення мешканців. Кажуть, було б приємніше, аби люди цінували те, що для них роблять. Бо іноді виходить, що не встигли навіть закінчити об’єкт, а хтось вже доклав своєї руки, щоб хоч трохи напакостити. Немає розуміння того, що все робиться для людей та їх зручності.

І хоча ремонтних робіт залишається ще чимало, та й сам майданчик не з маленьких, нас запевнили, що на День міста броварчани зможуть помилуватися результатом роботи та відвідати оновлену і відреставровану «Шайбу».

shaiba2

shaiba1

shaiba3

shaiba4

shaiba5

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

П’ятниця, 16 квітня 2021, 10:31
Четвер, 15 квітня 2021, 15:19

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ