БРОВАРИ +5
НБУ USD 27.85

Та буде світло!

Вулиця Шолом-Алейхема досить протяжна, починається від парку Шевченка та через усю центральну частину міста «мандрує» аж до вул.Гагаріна. Саме на відрізку від Гагаріна до тенісного майданчика, днями розпочато будівництво нової лінії вуличного освітлення.

«На цьому відрізку вулиці Шолом-Алейхема підрядною організацією, а саме ТОВ «ТЕРА-ЕНЕРГО», встановлено 11 нових опор вуличного освітлення. Фактично ми повністю освітимо досить велику по протяжності територію, адже ця вулиця з’єднує центр міста з густонаселеним районом вулиць Шолом-Алейхема та Грушевського», - каже начальник управління житлово-комунального господарства Галина Плотнікова.

Новенькі опори вже встановлено, продовжуються роботи по встановленню світильників з ЛЕД-лампами та паралельно комунальники проводять санітарну розчистку дерев. Тож невдовзі на Шолом-Алейхема буде значно світліше.

Однак, хочеться звернути увагу ще на один момент. Таке враження, що обклеювання рекламними оголошеннями електричних опор – своєрідне спортивне змагання - хто встигне швидше. Усього декілька днів пройшло, як нові стовпи з’явилися, а різнокольорових папірців на них вже – у два шари, робітникам комплексного прибирання – додатковий клопіт. А так хочеться бачити Бровари чистим та охайним містом. Однак, вочевидь, не всі цього бажають.

stolbu1

stolbu2

stolbu3

stolbu4

stolbu5

stolbu6

stolbu8

stolbu

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ