БРОВАРИ +2
НБУ USD 27.93

Подарунки до Дня Незалежності від «Альянс Новобуд»

Цьогорічний ювілейний День Незалежності став особливим для трьох броварських сімей. Під час офіційних урочистостей у присутності багатотисячної громади Київської області губернатор Київщини Максим Мельничук вручив ключі від трикімнатних квартир родинам Чубатенків, Фатєєвих та Дубель.

Кожна сім`я має свою особливу історію.

Тамара Іванівна Дубель працює у Броварській ЦРЛ та разом з сім'єю – чоловіком, донькою та онукою – проживала у гуртожитку медиків. На квартирній черзі стояла з жовтня 1982 року.

Валентина Лазарівна Чубатенко – Мати-героїня, народила та виховала 14 дітей! Зараз в родині налічується вже 22 онуки. Неймовірно, але факт…

Анатолій Вікторович Фатєєв – ветеран АТО, сапер 93-ї бригади. 12 червня 2015 року у бою під Мар`їнкою підірвався на міні та втратив обидві ноги. Квартиру отримав, як інвалід війни за державною програмою забезпечення житлом.

Всі затишні, світлі, комфортні квартири надані щасливим новоселам компанією «Альянс Новобуд» у «Лісовому кварталі».

«Альянс Новобуд» - провідна будівельна компанія, яка ось уже декілька років поспіль є єдиним забудовником у Броварах, що безкоштовно передає житло містянам. Вже 39 броварських родин завдяки цій компанії мають довгоочікуване власне житло. 

alyansalyans1alyans3alyans4alyans5alyans6alyans7alyans8alyans9alyans10

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ