БРОВАРИ +14
НБУ USD 28.01

Перелік об’єктів для проведення ремонтів збільшено

На початку року управління житлово-комунального господарства подає на розгляд та затвердження спочатку виконкому, а потім і сесії міської ради, перелік об’єктів, де плануються поточні або капітальні ремонти у поточному році.

Залежно від темпів виконання та наявності фінансування, даний перелік може бути доповнений та відкорегований. Саме це і відбулося під час останнього засідання виконавчого комітету.

«Ми подаємо на розгляд членів виконкому перелік додаткових об’єктів, які можуть бути відремонтовані у поточному році», - каже заступник начальника управління житлово-комунального господарства Світлана Решетова.

Зокрема, плануються наступні роботи – капітальні ремонти шатрового даху будинку по вул. Сєдова,7 та м’якої покрівлі на будинку по вул. М.Лагунової,10-а, капітальні ремонти ліфтів – вул.Короленка, 56а (5 під’їзд) та вул. М.Лагунової,18 (1-4 під’їзди), поточний ремонт між будинкового проїзду по вул. Гагаріна,11 та капітальний ремонт перехрестя вулиць Гагаріна та Героїв Небесної Сотні за зміною організації дорожнього руху.

Дані роботи за умови достатнього фінансування можуть бути проведені ще цього річ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

П’ятниця, 16 квітня 2021, 10:31
Четвер, 15 квітня 2021, 15:19

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ