БРОВАРИ +4
НБУ USD 27.95

У школах готуються до нового навчального року

Літо завершується, поступаючись місцем прохолодній осені. Незабаром розпочнеться новий навчальний рік. До нього повним ходом готуються у школах.

Ремонтні роботи у класних  приміщеннях, заміна вікон, закупівля необхідних меблів та технічного обладнання, інші внутрішні і зовнішні роботи тривають у закладах освіти. Але це не все, що планується зробити. Ще одним кроком на шляху до нового навчального року є обстеження прилеглих до шкіл територій. Саме таке доручення на оперативній нараді від міського голови Ігоря Сапожка отримали начальник управління освіти та науки Оксана Мельник і представники комунальних служб міста.

Кожна пришкільна територія до початку нового навчального року має бути ретельно обстежена та приведена у відповідність до усі норм, аби перебування школярів у навальних закладах та на прилеглій території було не тільки корисним, але й безпечним.  наче окреме царство. Десь треба підкосити траву, десь підрізати аварійне сухе дерево, а десь засипати яму. Всі роботи мають закінчити до традиційного комісійного об’їзду закладів освіти у другій половині серпня.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ