БРОВАРИ +13
НБУ USD 27.98

Підприємство на вул. Богунській - новий осередок небезпечних випарів

Ситуація навколо хімічного запаху, який турбує мешканців міста вийшла на рівень міської влади. Сьогодні, під час оперативної наради, мер міста Ігор Сапожко, дав доручення ще раз перевірити діяльність підприємств, що займаються переробкою шкідливих речовин у нашому місті.

Епіцентром обговорення стало підприємство, що знаходиться по вул. Богунській. Як виявилося, на ньому переробляють гуму та алюміній. А от складність ситуації полягає у тому, що у процес роботи, не використовують визначений обсяг фільтрів - вони стоять лише на декількох установках. З цього випливає ще одна проблема: фільтри мали б брати на себе більшу частину шкідливих хімічних речовин, які виділяються у ході переробки. Але цього, на жаль, не стається і всі шкідливі випари потрапляють в повітря, а потім і до осель броварчан.

«Я особисто був на цьому підприємстві і бачив як воно працює. Відтепер, я  триматиму під особистим контролем цю ситуацію. Підприємства, що знаходяться у нашому місті не повинні завдавати шкоди броварчанам, їх здоров`ю»,- зауважує Ігор Сапожко.

На території міста Бровари діє положення про категорійність об`єктів. Так, у залежності від тієї чи іншої категорії небезпечності підприємства,  воно має знаходитися на певній відстані від житлових будинків. Якщо підприємство працює із великим об’ємом забруднюючих речовин, то мова йде вже за відстань об`єкту від лінії початку самого міста. Тож на території підприємств буде здійснено ряд перевірок за багатьма критеріями. Серед яких - визначення категорійності та перевірка Держспоживслужбою.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ