БРОВАРИ +6
НБУ USD 28.16

Чергові «жертви» вандалізму

У парку Перемоги – черговий акт вандалізму. Не встигли мешканці та гості міста на повну покористуватися скейт-майданчиком та пограти в баскетбол у спеціально облаштованому для цього полі, як невідомі особи, привнесли свій «вклад» у функціонування цих спортивних об’єктів.

І, на жаль, результати їх втручання є далеко не  позитивними. На баскетбольному майданчику, комусь напевно, виявилась зайвою сітка, що огороджує територію. Це при тому, що майданчик постійно відкритий для тих, хто дійсно хоче зайнятися спортом. В результаті – вандали скуйовдили сітку і залишили її доживати віку у відповідному стані.

Не оминула лиха доля і скейт-майданчик. Там відірвали та поцупили металеві перила, які слугували для занять юних екстремалів.

Поки мешканці обговорюють цю подію у соціальних мережах, влада вже зайнялась усуненням проблеми. Міський голова Ігор Сапожко дав доручення КП «Бровари-благоустрій» попрацювати над приведенням цих місць активного відпочинку броварчан до первісного вигляду. Вже найближчими днями все буде приведено до ладу. Далі ж залишається сподіватися лише на совість громадян, якою, як показує практика, користуються далеко не всі.

vandalizm1

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ