БРОВАРИ +14
НБУ USD 27.98

Щеплення: як бути?

Неоднозначні ситуації, що виникають з приводу вакцинації, вже не вперше входять в топ найобговорюваніших. Особливо актуальною є тема для молодих матусь. Скільки людей - стільки й думок. Робити чи не робити кожен вирішує сам для себе та своєї дитини. А от чи забезпечені маленькі пацієнти вакцинами, це вже інше питання.

«БЦЖ - це та прививка яку роблять в пологовому. У нас лише до року заплановано 1465 дітей. Не беремо до уваги дітей після року, які взагалі не привиті. А зроблено лише 157 особам. Це взагалі, дуже мало»,- розповідає Віра Гребенець, заступник головного лікаря Броварського центру первинної медико-санітарної допомоги.

Існує думка, що дітки, які готуються до дитячого садочку можуть не проходити щеплення . Але не все так просто, як здається на перший погляд. Ніхто не дасть гарантії, що ваше чадо зможе без щеплення потрапити до садочку. Скоріше навпаки.

«Тут ще питання в тому, що є діти яким можна робити щеплення, а є-у яких медвідвід. В будь-якому випадку, перш ніж взяти дитину до садочку, перевіряється медична документація. І якщо йдуть діти, у яких нема щеплень, цим вже займається комісія і вирішує що тоді робити», - додає Віра Гребенець.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ