БРОВАРИ +9
НБУ USD 27.96

Осучаснена зупинка “7 школа”

На вул. Гагаріна (біля зупинки  “7 школа”) продовжують працювати комунальники, а саме фахівці ремонтно-будівельної дільниці КП «Бровари-Благоустрій».

Цей пішохідний перехід – досить «популярне» місце, оскільки під час навчального процесу через нього перетинають автошлях школярі, чимало молодих матусь з дитячими візочками цієї дорогою ходять гуляти в парк Перемоги чи на Майдан Свободи, велосипедисти, діти з самокатами теж прямують через «зебру», люди поважного віку з сумками на колесах виходять з автобусів та раніше змушені були піднімати сумки, переносити візочки та велосипеди з самокатами незручними сходами.

І ось нарешті облаштовано цілком сучасний спуск, чи підйом – як  кому прийдеться – до тротуару по вул.Гагаріна. Ще кілька днів тому облаштовували з’їзд до пішохідного переходу та викладено доріжку з плитки, а сьогодні демонтували  старі конструкції так званого пандусу  та встановлювали металеві поручні для безпечного пересування мешканців.

На цьому фронт робіт біля зупинки “7 школа” можна вважати вичерпаним. Але вже восени у планах комунальників – вирівнювання узбіччя. Про це “ГР”розповів директор КП “Бровари-Благоустрій” Андрій Василенко.

7s7s17s2

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ