БРОВАРИ +6
НБУ USD 28.01

У міських водоймах погіршився стан води

Температурні показники стрибають то вниз, то вгору. Спека змінюється дощами і навпаки. Та все ж літо продовжується. Від високих температур броварчани продовжують ховатися у водоймах парків “Приозерний” та “Перемоги”. Але чи впевнені вони, що там можна купатися?!

Із цим питанням звернулися до броварського районного відділу лабораторних досліджень, який систематично бере аналізи води.

Минулого понеділка фахівці лабораторії дійсно брали проби води і з’ясували, що стан броварських водойм значно погіршився.  «Показники мікробної забрудненості збільшилися. Перевищення нормативу для зон рекреації і місць купання – на обличчя», - розказав  “ГР” завідувач відділу лабораторних досліджень Віталій Прокопенко. За його словами, перевищення нормативу лактозо-позитивної палички  у парку  “Перемоги” майже у 1,3 рази; парку  “Приозерному” більше, ніж у два рази.

Зауважимо, показники самоочищення водойм знаходяться в нормі і ніякої патогенної флори виявлено не було. Але мікроорганізмів більше за норму.

Враховуючи все це, та з метою застереження від дизентерії, сальмонельозу, гепатиту А та інших інфекційних захворювань, у районному відділі лабораторних досліджень рекомендують стриматися від купання та миття овочів і фруктів озерною водою.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

П’ятниця, 16 квітня 2021, 10:31
Четвер, 15 квітня 2021, 15:19

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ