БРОВАРИ +9
НБУ USD 27.96

У дитячій лікарні відновлено подачу гарячої води

Протягом майже трьох місяців Броварська дитяча лікарня залишалася без гарячого водопостачання. Разом з відключенням гарячої води в оселях броварчан, майже три місяці тому на вимушений «карантин» було переведено і цей об’єкт соціальної сфери.

На жаль, процес отримання лімітів на газ затягнувся на такий тривалий час. Основною причиною чому Броварам не надавали лімітів, стала заборгованість за теплопостачання з боку структур, які фінансуються з держбюджету. Зокрема, це суд, юстиція, поліція, виконавча служба.

«Загальна сума заборгованості становила порядка 600 тис. грн. Ми не стали чекати, доки державний бюджет розрахується зі своїми структурами, а ті – з тепломережею, адже дитяча лікарня – надзвичайно важливий соціальний об’єкт. Тому було прийнято рішення погасити борг обіговими коштами КП «Броваритепловодоенергія» і таким чином отримати ліміти та відновити гаряче водопостачання дитячої лікарні», - пояснює заступник міського голови з комунальних питань Григорій Голубовський.

Після того, як державний бюджет розрахується з бюджетними організаціями, кошти буде повернуто КП «Броваритепловодоенергія», а на сьогодні головне – котельня дитячої лікарні працює, гаряча вода є, негараздів у майбутньому не повинно бути, оскільки борги повністю сплачені.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ