БРОВАРИ +18
НБУ USD 27.63

У Броварах запрацює «Безпечне місто» та «Національно-патріотичне виховання»

19 липня під час засідання виконавчого комітету було схвалено дві міські програми, які буде винесено для затвердження на найближчу сесію міської ради. Мова йде про програму «Безпечне місто», яка обумовлена потребою впровадження комплексу заходів для посилення безпеки населення, захисту стратегічних об’єктів та об’єктів забезпечення життєдіяльності міста

Серед очікуваних результатів – створення систем безпеки, введення відеоспостереження, створення єдиної локальної міської мережі «Безпечне місто», створення ситуаційного центру для постійного контролю усіх подій, що відбуваються на території міста Бровари. Потреба у фінансуванні даної програми складає 4 млн. грн., щоправда реалізація основних заходів розрахована на три роки.

Ще одна програма, схвалена членами виконкому практично без зауважень – «Національно-патріотичне виховання у навчальних закладах м. Бровари».

«Ця програма є надзвичайно актуальною на сьогодні. Можна сказати, що вона не є досконалою, однак прийняття такого документу на часі. Звичайно, будуть внесені пропозиції та зауваження, до сесії ще є час, тому запрошуємо усіх депутатів долучитися до опрацювання даної програми», - каже заступник міського голови з гуманітарних питань Лариса Виноградова.

Реалізація основних заходів програми розрахована на 5 років, щорічно планується виділяти на підвищення патріотизму та відновлення матеріально-технічної бази цього напрямку в закладах освіти міста близько 218 тис. грн. на рік.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43

Останні статті

Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ