БРОВАРИ +8
НБУ USD 27.96

ЖК «Лісовий квартал» визнано найкращим в Україні

11 липня на засіданні журі Державної архітектурно-будівельної інспекції України було визначено переможців щорічного конкурсу на кращий об’єкт будівництва.

Цьогоріч на перемогу претендували 33 учасники у чотирьох номінаціях.Кожен експерт висловив власну позицію щодо номінантів на перемогу.До складу журі входили представники Мінрегіону, Держархбудінспекції, Академії будівництва України, Конфедерації будівельників України, Національної спілки архітекторів України та інші.В ході рейтингового голосування були визначені об’єкти-переможці

Кращим об’єктом житлового будівництва в Україні визнано житловий комплекс «Лісовий квартал», що знаходиться за адресою вул.Київська, 245 на території третього житлового мікрорайону 4 житлового району у місті Бровари. Будинок, зведений добре відомою у нашому місті компанією «Альянс-Новобуд», став взірцевим будівництвом.

У номінації «Об’єкти виробничого призначення» найкращим визнано олійноекстракційний завод, збудований в Одеській області.

Переможцем у номінації «Об’єкти інженерно-транспортної інфраструктури» стали пішохідні переходи закритого типу в Дніпрі.

У номінації «Об’єкти громадського призначення» найкращою назвали реконструкцію будівлі майстерні та торгівельного центру з добудовою під спортивний комплекс у м. Хмельницькому.

Нагородження переможців відбудеться до Дня будівельника України.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ