БРОВАРИ -3
НБУ USD 27.71

Роботу виконавчої визнано незадовільною

12 липня на черговому засіданні виконавчого комітету у Броварах першим питанням було розглянуто роботу міськрайонного відділу Державної виконавчої служби щодо стану примусового виконання рішень

На жаль, керівник даної структури вкотре зіслався на зайнятість та не з’явився на засідання виконкому, тому «тримати оборону» довелося заступнику. Дмитро Сдобняков представив на розгляд членам виконкому досить ґрунтовний аналіз діяльності виконавчої служби за перший квартал поточного року.

«Державними виконавцями відділу постійно здійснюються заходи примусового виконання в межах Закону України «Про виконавче провадження», спрямовані на повне та своєчасне виконання судових рішень щодо стягнення за комунальні послуги на користь підприємств, які надають комунальні послуги – КП «Броваритепловодоенергія», КП «ЖЕК-1,2,3,4,5», ПАТ «Київоблгаз», ВАТ «Київобленерго» та рішень по відшкодуванню коштів Броварській ЦРЛ», - запевнив Дмитро Сдобняков.

За наданою інформацією примусовому виконанню відділу протягом І півріччя 2016 року підлягало 1538 виконавчих проваджень на загальну суму 9 млн. 725 тис. 465 грн. З них: усього завершено 1038 проваджень на суму 5 млн. 065 тис. 088 грн., фактично виконано 157 виконавчих документів на суму 432 тис. 386 грн.

Після обговорення, члени виконкому прийняли рішення визнати роботу виконавчої служби по примусовому виконанню судових рішень незадовільною та доручили юристам виконкому підготувати листа до головного територіального управління юстиції щодо покращення роботи броварських виконавців.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ