БРОВАРИ +13
НБУ USD 27.98

Водойми парків “Перемоги” та “Приозерного” не кращі місця для купання

Спека… Влітку вона навкруги. Наздоганяє всіх і кожного у будь-який час доби. Щоб не вдягнули, і якими б загартованими до сонця не були - в якусь мить забажаєте охолонути в прохолодній воді. З одного боку, така можливість є.

Адже і у парку “Перемоги”, і у парку “Приозерному” є озера. Але чи можна в них купатися? На сьогодні – це вже не риторичне питання. Відповідь “Громадський ревізор” знайшов на сайті Броварської міської ради

25-28 червня фахівцями броварського відділу лабораторних досліджень “Київський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України” було проведено санітарно-гігієнічний та мікробіологічний аналізи води. Результатами були не задоволені, адже виявили зростання мікробного забруднення води.

Вірусний гепатит А, дизентерія, холера, мікроорганізми, що викликають ротавірусну інфекцію, гастроентероколіти… чого тільки не приховано у водах паркових водойм… Там і кількість кишкових паличок наразі перевищує 2 тис. одиниць в 1 дм. куб.

Незважаючи, що біля наших броварських водоймах майорять попередження: «Купатися заборонено», поплавати бажаючих хоч відбавляй. Напевно сподіваються, що омине.

Якщо ви проти літньо-інфекційного подарунку - втримайтеся від купання. Так радять у Броварському районному відділі лабораторних досліджень. А ще просять не використовувати воду вищезазначених озер для миття фруктів і овочів та дотримуватися правил особистої гігієни.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ