БРОВАРИ +3
НБУ USD 27.95

У приватному секторі встановлюють сміттєві баки

Нещодавно компанія, що займається вивозом твердих побутових відходів у Броварах, а саме «Комунтранс», повідомила про наміри вдосконалити роботу з мешканцями приватного сектору

«Комунтрансом» було закуплено 60 великих сміттєвих баків, які планувалося фактично подарувати мешканцям приватного сектору. Ні для кого не секрет, що зі сміттєвими пакетами постійно є проблеми – якщо вчасно не встигли вивезти з тих чи інших причин, бродячі собаки просто розривають пластикові пакетики і весь непотріб розноситься вітром іноді на досить великі відстані. Саме для того, щоб уникнути таких ситуацій, «Комунтранс» запропонував встановити великі пластикові баки і вже в них зносити сміття.

«Ми не беремо ніякої плати за контейнери, так само як не планується ніяких додаткових коштів за те, що ми будемо вивозити з контейнерів сміття. Плата за утилізацію закладена у вартості пакета, які можна придбати в торгівельній мережі», - запевнили нас у «Комунтрансі».

На сьогодні по вулиці Київській (від Пекарні до виїзду на Київ) вже встановлено близько 15 таких баків, ще декілька запропоновано мешканцям вулиці Благодатної (Леніна).

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ