БРОВАРИ +3
НБУ USD 27.95

У кого «чешуться руки»?

На період свят, що декілька днів тому пройшли в нашому місті, активізувались випадки хуліганства. Мабуть, до «розважальної програми» деяких громадян входить і псування майна, що слугує для загального користування. Днями одразу декілька прикрих інцидентів відбулося у нашому місті

У парку «Перемоги» комусь на шляху став нововстановлений «Кораблик». Навряд чи дітям, що там граються, вистачило б сил вирвати стерно. Тим паче якщо воно міцно трималося за допомогою саморізів та було прикріплено з декількох боків. Зараз кермо підрихтують, і вже завтра встановлять на його «робочому місці».

Окрім цього було зіпсовано змішувач у громадській вбиральні. Сталося це через необережний рух дужої руки чоловіка чи то через умисне пошкодження, поки невідомо. Але залишається лише факт, який свідчить про додаткові витрати на купівлю нового обладнання.

У сквері «Юність» також не обійшлось без збитків. В громадських вбиральнях горіло одразу 2 сміттєві баки. Їх замінять на нові. Але залишається відкритим питання хто це зробив, і з якою метою. І де гарантія того, що через деякий час їх знову не попсують. Звичайно, що гарантій дати ніхто не може. Попри це можна лише сподіватися, що «особи із лихою вдачею» схаменуться і в нашому місті стане на декілька порядних громадян більше.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ