БРОВАРИ +10
НБУ USD 27.96

Тест на ВІЛ : швидко, якісно, безкоштовно!

Сьогодні будь-хто бажаючий міг абсолютно безкоштовно пройти експрес-тест на ВІЛ. Цього разу Броварський міський центр соціальних служб для сім ї дітей та молоді заручився підтримкою Всеукраїнської благодійної організації «Конвіктус-України», а також медичними працівниками кабінету «Довіра» та Броварською міськрайонною організацією Товариства Червоного Хреста України. Тож, починаючи з 10-ї ранку, на Майдані Свободи вишикувалась черга охочих перевіритися

Сам тест робиться швидко та майже безболісно. Завдяки сучасному обладнанню для забору крові, процедура відбувається максимально комфортно. Всі матеріали, що мають контакт з кров ю є одноразовими, а дані пацієнтів залишаються анонімними.

За сьогодні було протестовано 61 особу, в тому числі 13 осіб, що вживають наркотичні речовини за допомогою голки. На щастя, в результаті тестування інфікованих осіб не виявлено.

Окрім самого аналізу, проводилась також масова інформаційна діяльність: роздано більше 500 матеріалів інформаційного характеру, «Абеток самозахисту» та контрацептивів.

vilvil2

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ