БРОВАРИ +20
НБУ USD 27.76

Скажемо «Ні!» сміттю в озері парку Перемоги

Останнім часом посеред озера можна часто побачити катамаран, що кружляє водоймою. Але це не дозвілля на воді наших мешканців, як здається на перший погляд. В літній час відбувається ретельна «прочистка» озера від сміття та водоростей

Це, так би мовити «важка артилерія», що допомагає вичищати озеро в місцях, куди не дістає рука людини. Сміття, яке вилучають з озера сортують. Окремо водорості, окремо - бляшанки, пластик та інше неорганічне сміття. Самих лише водоростей виловили майже 3 причепи, і це ще не кінець.

«Зараз такий період, коли водорості підіймаються на поверхню води. Потім, вони мають осісти на дно. В цей час озеро помутнішає. Але це природні процеси, які не слід занадто кардинально змінювати. Якщо ми зараз все вичистимо і «простерилізуємо», то порушиться міклофлора і зникнуть всі живі організми у водоймі», - розповідає майстер парку, Ірина Вострікова.

Сміття, що підпливають ближче до берега виловлюються «вручну» граблями. Така клопітка процедура у літній час відбувається щодня. «Генеральне прибирання» за допомогою катамарану в літній період будуть проводити через день-два.

ozeroozero1ozero2ozero3ozero4ozero5ozero6

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Вівторок, 30 березня 2021, 15:21
Четвер, 15 квітня 2021, 10:43

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ