БРОВАРИ +14
НБУ USD 27.98

Чому затримують квитанції за газ?

Якщо хтось відповідає за надання певної послуги – значить може пояснити, чому вона не надається!

Місцеві жителі знову скаржаться на Броварську філія газового господарства і питають: чому затримують квитанції за газ? «Може вдома встановити камін та закупляти вугілля?!», - жартують броварчани.

Жарти – жартами, але у Броварській філії ПАТ “Київоблгаз” затримка квитанцій майже ніяк не пояснюється: «Можливо вони готуються, можливо вони друкуються», - сказав нам начальник філії Володимир Хворостянко.

Із цим питанням порадив звернутися до «Укрпошти». Ми здивувалися, але зателефонували, аби дізнатися причини. «Жодна організація не затримує квитанції так, як газове господарство. І РЕМ, і тепломережа, і телеком надають квитанції максимум до 12-го числа кожного місяця. Від Броварської ж філії ПАТ “Київоблгаз” чекати їх раніше 19-20 числа не має сенсу. І свята тут ні до чого», - розказала нам начальник броварського центру поштового зв’язку № 9 Марія Чукавіна.

Як стало відомо, квитанції за газ до «Укрпошти» долетіли лише у суботу (у другій половині дня). На щастя, вже потроху листоноші доставляють до адресатів. А значить, чекати залишилось недовго. Максимум 5 робочих днів за договором.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ