БРОВАРИ +10
НБУ USD 27.61

Сезон дитячого відпочинку у розпалі

Дитячі пришкільні табори закінчили свою роботу, тож розпочинається активний сезон оздоровлення школярів у дитячих таборах як Київщини, так і України

«Перші сто дітей, які відпочиватимуть за бюджетні кошти, завтра від’їжджають у табір «Веселка», що знаходиться у Скадовську. З дітлахами їдуть наші супроводжуючі, 6 чоловік, тому батьки можуть не хвилюватися, діти постійно перебувають під наглядом», - каже завідуюча сектором у справах сім`ї служби у справах дітей та сім`ї Євгенія Маліборська.

Крім того, 19 червня четверо відпочивальників відправилися до наметового містечка «Форест клаб», що розташовано поблизу с. Чайки Богуславського району . Путівки для відпочинку надані обласним управлінням. Діти з багатодітних сімей та категорії обдарованих відпочиватимуть у справжньому скаутському містечку протягом 14 днів.

Троє юних броварчан поїдуть до «Артеку». Саме так називається аналог загальновідомої та популярної «Молодої гвардії». Пристоличний «Артек» відкрито на базі санаторію «Пуща Озерна» в мальовничій перлині Київщини Пущі Водиці.

Ще семеро дітей з Броварів відправляться відпочивати за кошти обласного бюджету до Білгород-Дністровського району Одеської області у табір «Світанок». 21 день моря, сонця та яскравих вражень дітлахам забезпечені.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43
Вівторок, 30 березня 2021, 13:29

Останні статті

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ