БРОВАРИ +11
НБУ USD 27.76

Схему міських маршрутів буде змінено

На черговому засіданні виконавчого комітету мали розглянути питання щодо внесення змін до переліку міських автобусних маршрутів загального користування

«Питання виноситься у зв’язку з тим, що в вересні ми будемо проводити конкурс з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах. Ми намагалися врахувати пропозиції від перевізників та мешканців», - каже начальник управління економіки міської ради Микола Загуменний.

Однак, у процесі обговорення здавалося б формального рішення, поступила пропозиція від міського голови більш ретельно підійти до цього питання, оскільки нарікань на графік руху та організацію пасажирських перевезень по місту більш ніж достатньо.

Зокрема, обговорювали можливість прямого сполучення району Торгмаш з залізничним вокзалом. Крім того, зміну маршруту №10, аби він охопив більше вулиць Старого міста та став швидким і зручним для мешканців.

«Дуже багато питань і по Торгмашу, і по Геологорозвідці, та й по інших маршрутам. Тому я пропоную зараз зняти це питання, на сайті оприлюднити перелік маршрутів та дослухатися до думки людей, зібрати усі звернення, які є зараз, врахувати пропозиції та скарги і тільки тоді затверджувати», - наголосив міський голова.

Тож, долучайтесь до обговорення та залишайте свої пропозиції на офіційному сайті Броварської міської ради.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ