БРОВАРИ -12
НБУ USD 28.05

Велоспільнота Броварів – переможці інтернет-голосування

На початку квітня компанія ВелоПаркСервіс оголосила в соцмережах про початок цікавої акції – розіграшу серед міст України двох станцій по ремонту та обслуговуванню велосипедів «FixHere». Спочатку було визначено декілька найактивніших міст, серед яких і Бровари. Наступним етапом стало інтернет-голосування мешканців цих міст, які своєю активністю мали виграти можливість встановлення у своєму місті компактної та сучасної станції самообслуговування для термінового ремонту свого «залізного коня»

Київ, Львів, Кременчуг, Дніпропетровськ, Маріуполь  та Харків змагалися з Броварами. Протягом місця йшло голосування і нарешті оприлюднено результати.. За встановлення такого об’єкту у Броварському парку «Перемоги» віддали голоси 3658 броварчан, кременчузьці показали результат 3856  осіб. Таким чином, дві «СТО для великів» виграли міста Кременчуг та Бровари.

Наразі визначається місце встановлення призу, адже це має бути територія, до якої легко під’їхати велосипедом, а також, що дуже важливо, це має бути людне та бажано під постійним наглядом охорони місце. Вже зараз у соцмережах висловлюються побоювання щодо того, наскільки довго зможе проіснувати така станція. Однак, досвід встановлення «Вільної бібліотеки» на Майдані Свободи дає надію на те, що велофанати  Броварів користуватимуться таким чудовим об’єктом не один рік.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ