БРОВАРИ +18
НБУ USD 27.63

На вулиці Петлюри відновлюють асфальтне покриття

На жаль, досить часто буває так – чи то комунальники, чи будівельники проводять якісь роботи, усувають аварійні ситуації чи прокладають мережі, при цьому руйнується асфальтне покриття. Потім пошкоджені ділянки відновлюють, але десь раніше, а десь трохи згодом цілісність таких «латок» пошкоджується, асфальт просідає і утворюються глибокі ритвини, через які машини «спотикаються» не гірше, ніж на пристроях зниження швидкості

Саме така історія відбувалася по вул. Симона Петлюри (Черняховського).

«Деякий час тому підрядником проводилися роботи по прокладенню мереж, внаслідок чого у трьох місцях було проведено розриття дорожнього полотна. Хоча роботи по відновленню благоустрою і було проведено, але внаслідок природних процесів – усадки та вимивання грунту після дощів – дві ділянки дороги по вул.Петлюри значно просіли, що спричинило незручності для руху автотранспорту», - пояснює начальник управління житлово-комунального господарства Галина Плотнікова.

9 червня на вул. Петлюри вийшла дорожня техніка та було відремонтовано пошкоджені ділянки. Комунальники сподіваються, що проведені заходи повністю ліквідують дану проблему.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43

Останні статті

Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ