БРОВАРИ +11
НБУ USD 27.76

Підготовка навчальних закладів міста до нового навчального сезону розпочинається!

Ще не закінчився поточний навчальний рік, а міські чиновники вже затвердила перелік робіт в навчальних закладах міста, які мають виконати до 1 вересня

Плани на рік грандіозні, починаючи від закупки дрібного обладнання і закінчуючи капітальними ремонтами. Загальна сума коштів, що виділяється з бюджету становить майже 18 мільйонів гривень.

Наймасштабніші роботи будуть виконані у Броварських ЗОШ №1, №3 та СШ №5 – там буде проведено капітальний ремонт стадіонів, окрім цього у ЗОШ№ 1 планують зробити капітальний ремонт підлоги. До капітального ремонту вікон, окрім 3-ї та 5-ї школи, приєдналась,  ще Броварська СШ №7, Броварський НВК та ЗОШ №10. Окрім цього, планують зробити ремонти вбиралень, спортивних залів, харчоблоків. Майже на 600 тис грн. закуплять підручники.

Не обійшли стороною і дошкільні навчальні заклади. Буде зроблено капітальний ремонт фасаду ясельного корпусу ДНЗ «Зірочка», капітальний ремонт сантехніки у ДНЗ «Червоні вітрила» та «Джерельце». На придбання дитячих ігрових майданчиків у ДНЗ планують витратити 600 тис. грн., ще 400 на придбання обладнання у пральні.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ