БРОВАРИ +10
НБУ USD 27.61

Проблеми екстреної медицини розглянуть на рівні області

Кількість викликів по лінії екстреної допомоги порівняно з травнем, значно зменшилася. Про це говорив на ранковій оперативній нараді керівник цього підрозділу Роман Нікіфорук. Однак, проблем від того аж ніяк не поменшало.

«У нас катастрофічно не вистачає медикаментів та й з пальним є ряд проблем. Кошти нам виділено на поетапну закупівлю паливно-мастильних матеріалів, ціна на бензин увесь час підвищується і ми не маємо можливості закупити паливо в достатній кількості», - каже головний лікар Броварської станції екстреної медичної допомоги Роман Нікіфорук.

Окрім того, залишаються актуальним питання розширення автомобільного парку та доукомплектування бригад медичними працівниками.

«Вже проведено декілька нарад на рівні області, проблеми Броварів актуалізовані та відомі. На 14 червня призначено наступну зустріч з губернатором, сподіваємося, що буде зроблено ряд конкретних кроків щодо поліпшення стану медичного обслуговування мешканців міста та району», - каже головний лікар ЦРЛ, депутат Київської обласної ради Валентин Багнюк.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ