БРОВАРИ +14
НБУ USD 28.3

Вода відповідає нормативу

Навчальний процес успішно завершено, випускники вступили у відповідальну пору екзаменаційних випробувань, а молодші школярі вже насолоджуються відпочинком.

Пришкільні табори розпочали роботу у навчальних закладах міста та району. Велика кількість дітей, які не тільки розважаються у таборах відпочинку при школах, але й мають повноцінне харчування, спонукає фахівців ретельніше контролювати та забезпечувати гарний відпочинок учорашнім школярикам.

«У зв’язку з початком діяльності пришкільних таборів, нашими фахівцями попередньо було проведено ряд лабораторних досліджень щодо якості води, яку зараз використовують для приготування їжі. Згідно проведених заходів та аналізів якості, вода в усіх закладах освіти, де організовано відпочинок дітей у пришкільних таборах, повністю відповідає нормативним показникам», - каже в.о. Держпродспоживслужби у Броварському районі Володимир Ситюк.

Нагадаємо, що пришкільні табори розпочали роботу у чотирьох школах Броварів, організоване дозвілля для молодших школярів триватиме до 17 червня.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Середа, 09 вересня 2020, 14:18
Понеділок, 14 вересня 2020, 11:29
Понеділок, 21 вересня 2020, 16:08

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ