БРОВАРИ +10
НБУ USD 27.61

Сюрпризи негоди – іспит для комунальників

Різкі пориви вітру, злива, грім і блискавки… Справжній іспит на профпридатність влаштувала комунальникам природа. Ну просто залишила купу проблем.

Традиційно працівники КП «Бровари-Благоустрій» ліквідовували підтоплення по основним точкам.

Працівники дільниці «Зеленого господарства» також вступили в новий тиждень з клопотами. Із самого ранку з проїжджих частин прибирали повалені гілки. Парк «Приозерний», вулиці Героїв Небесної Сотні (Возз’єднання), Москаленка (Красовського) та Гагаріна опинилися під їхньою пильною увагою. Коли наслідки негоди на цих об’єктах нарешті було усунено, відправилися на вул.Лагунової, де повалена черемха перекрила внутрішній проїзд. До обіду працювали там.

Втім, не лише для них сьогоднішній ранок виявився активним. Не відставали фахівці з енергозабезпечення. Теж успішно впоралися зі своєю роботою і вже полагодили пошкоджені електромережі.

Прокоментувати наслідки негоди погодився начальник броварського РЕМ Юрій Слива: «В основному всі пошкодження були по району. В місті був порив та на вул. Москаленка, 17. Причина: падіння дерев, що ламають електроопори, рвуть проводи…». Та встиг заспокоїти – наслідки негоди встигли ліквідувати.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43
Вівторок, 30 березня 2021, 13:29

Останні статті

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ