БРОВАРИ +11
НБУ USD 27.76

Розпочали роботу пришкільні табори

Як і було анонсовано управлінням освіти, з 30 травня по 17 червня у Броварах розпочали роботу пришкільні табори відпочинку для школярів.

«Цьогоріч ми відкриваємо такі осередки дозвілля у чотирьох школах – ЗОШ №№2,5,6 та 7. Причому передбачено організацію ще й такої популярної нині форми дозвілля, як мовні табори. Не тільки змістовно відпочити, але й вдосконалити свої знання з англійської мови з допомогою досвідчених педагогів, діти зможуть у трьох мовних таборах, які паралельно з пришкільними будуть функціонувати у п’ятій, шостій та сьомій школах», - розповідає завідуюча відділом загальної середньої, професійно-технічної та вищої освіти міського відділу освіти і науки Лариса Мотрич.

Окрім удосконалення володіння мовою, діти в пришкільних таборах співатимуть, танцюватимуть, займатимуться живописом та різними видами прикладного мистецтва. Про це подбають педагоги мистецьких закладів міста. Окрім того, для малих відпочивальників передбачено відвідування міських басейнів та раз на тиждень – вистав Київського муніципального театру «Київ», що проходитимуть в розважальному центрі «Сотка» на Торгмаші.

За інформацією міського управління освіти, запис до пришкільних таборів проходитиме ще протягом декількох днів. Звертайтеся у свої школи, де проводяться формування груп.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ