БРОВАРИ +10
НБУ USD 27.96

Руслан Семенець: «Вкладаючись у дитячий футбол, ми вкладаємося в перспективу»

16:32 – П’ятниця, 02 квітня 2021
Руслан Семенець очолив КП МФК «Бровари» в середині грудня. З того часу в футбольному клубі сталося чимало змін, які стосувалися, в першу чергу, фінансового стану підприємства. Нагадаємо, депутати міської ради попередньої каденції неодноразово підкреслювали, що це КП має підвищити свої фінансові показники, а в ідеалі – вийти на самофінансування. «Громадський ревізор» поспілкувався з Русланом Семенцем та дізнався про його перші досягнення та подальші плани щодо розвитку МФК «Бровари»

Бровари-Київ: розпочалися перемовини про пряму електричку

11:41 – Понеділок, 29 березня 2021
Сьогодні, 29 березня, Броварський міський голова Ігор Сапожко провів першу робочу зустріч з представниками «Укрзалізниці» щодо можливості запуску нового залізничного маршруту між Броварами та Києвом. Для цього Броварам потрібно збудувати ще одну залізничну платформу неподалік стадіону «Спартак».

Ігор Сапожко: «Сильному лідерові потрібна сильна Команда в міській раді»

10:02 – Четвер, 14 січня 2021
Довгограюча виборча компанія, яка за рішенням Феміди вилилась для Броварів в повторні вибори мера та депутатів міської ради нарешті вийшла на фінішну пряму. Однозначними лідерами за результатами волевиявлення броварчан 25 жовтня стали діючий мер міста Ігор Сапожко та його політична партія «Команда Ігоря Сапожка – «Єдність». «Громадський ревізор» поспілкувався з Ігорем Сапожком напередодні повторного голосування 17 січня 2021 року, аби дізнатися, який настрій панує у предвиборчому штабі його політичної сили

І знову «коти в мішках» на місцевих виборах в Броварах

08:16 – Четвер, 14 січня 2021
Після децентралізації влади власники «заводів і пароплавів» почали запускати свої щупальця в місцеві громади. Адже саме там, а не в Києві тепер вирішуватимуть дати добро чи відмовити у будівництві різних об’єктів на своїй території, надати інвестору преференції чи ні. А з урахуванням того, що Броварська ОТГ межує зі столицею, її землі стали особливо ласим шматком для тих, хто планує зірвати тут куш. Саме тому, очевидно, ряди кандидатів у місцеві депутати поповнлись «парашутистами» і особами про яких у Броварах раніше ніхто не чув. Однак навіть про тих, хто на слуху, часто відомо лише те, що вони замовляють. Тому ми вирішили заповнити «білі плями» в іх «обліко морале» та намірах. Почнемо з партій чиї списки першими зареєстровані виборчою комісією.

Дистанційне навчання в локдаун. Чи готові броварські школи?

09:16 – Четвер, 14 січня 2021
Локдаун з 8 по 25 січня заборонив здобувачам освіти відвідування освітніх закладів, окрім дитячих садочків. Тож для школярів, у яких зимові канікули закінчились 10 січня, знову розпочалось навчання з дому. Що передбачено нинішнім законодавством для організації дистанційного навчання? Яким чином підготувались броварські школи? Відповіді на ці питання намагався з’ясувати «Громадський ревізор»

«Передвиборчий психоз» або як політики шиють у дурні броварчан

09:18 – Четвер, 14 січня 2021
Виборча істерія, що прокотилась країною восени, чомусь вирішила затриматись в Броварах чи не до Водохреща. За що нас так покарала Феміда в особі Київського окружного адмінсуду - питання вже не актуальне. По факту жовтневе броварське волевиявлення скасували і місцевий «політичний паноптикум» понуро пішов на друге коло. А на допомогу переможцям та переможеним з усіх куточків нашої Батьківщини почали сповзатись штабісти, аналітики, модератори, смм-ники та інші «адепти вільного волевиявлення», для яких перевибори в Броварах – зірковий час покращити фінансовий стан у період загальнодержавного електорального затишшя. У підсумку Бровари на кілька місяців перетворилися на «Силіконову долину» безглуздих та нещадних політичних технологій, заручниками яких нам доведеться перебувати щонайменше до неділі 17 січня. А якщо не пощастить - то і ще кілька тижнів. То ж для тих, у кого ще вистачає здорового глузду з іронією дивитись на все, що відбувається навколо, пропонуємо наш імпровізований хіт-парад політичної клоунади та передвиборчої еквілібристики в Броварах.

«З турботою про кожного»: понад 10 років успішного досвіду

09:07 – Понеділок, 11 січня 2021
Робота із соціального захисту населення в Броварах завжди була на найвищому рівні і щороку перелік заходів для пільгових категорій населення лише розширюється. На сьогоднішній день броварчани можуть отримати ряд преференцій в медицині, освіті, оздоровленні. Все це гарантується міськими програмами та фінансується з бюджету Броварів. Окрема програма розроблена для впровадження гарантій соцзахисту учасників АТО/ООС. Особливе значення займає міська програма «З турботою про кожного». Детально про ці соціальні програми, які діють в місті, та результати їх роботи «Громадський ревізор» дізнавався у міського голови Ігоря Сапожка

«Святковий кошик»: де дешевше закуплятися на Новий рік?

11:48 – П’ятниця, 25 грудня 2020
До новорічних святкувань лишається не так багато часу, тож вже зараз українці почали задумуватися про закупівлю продуктів для застілля. Про те, якою буде середня вартість новорічного столу та де найкраще закуповуватися в Броварах, розповідає «Громадський ревізор»

Григорій Голубовскький: «Нова стратегія передбачатиме підняття фінансового стану підприємства»

15:26 – П’ятниця, 18 грудня 2020
2020 рік приніс для КП «Броваритепловодоенергія»початок змін. З 4 грудня новим керівникомпідприємства став Григорій Голубовський, який донедавна виконував обов’язки радника міського голови. Сьогодні підприємство, з мільйонними боргами та купою проблемних питань, є справжнім випробуванням на міцність і професіоналізм для нового керівника. В якому стані директор приймає КП «Броваритепловодоенергія» та як планує виводити підприємство з кризи – про це матеріал «Громадського ревізора»

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ