БРОВАРИ +20
НБУ USD 27.53

Велике асфальтування: кому чекати ремонтів?

07:55 – Четвер, 06 серпня 2020
2020 рік ознаменувався для Броварів «великим асфальтуванням». Чи не щоденно у різних мікрорайонах міста проходить ямковий ремонт, який відбувається в рамках підготовки міжбудинкових проїздів до осінньо-зимового сезону. Тріщини та ями у дворах активно латають, роблячи дороги у дворах рівними та зручними. Разом з тим, на черзі є кілька доволі масштабних проектів, які передбачають вже капітальну реконструкцію міжбудинкових проїздів. Де саме будуть відбуватися ці роботи – далі у матеріалі «Громадського ревізора».

Оксана Краснощок: «Броваритепловодоенергія» має чіткий антикризовий план та в поточному режимі готується до нового опалювального сезону»

13:44 – П’ятниця, 24 липня 2020
Сьогодні комунальне підприємство «Броваритепловодоенергія» переживає не найкращі часи. Фінансовий результат від господарської діяльності дуже далекій від позитивного. Проте підприємство має стратегічне значення для міста, тому головне завдання – забезпечення броварчан теплом та водою. «Громадський ревізор» поспілкувався з директоркою «Броваритепловодоенергії» Оксаною Краснощок про те, яке майбутнє вона бачить для «комунального гіганта» міста, та як підприємство готується до старту опалювального сезону.

Благоустрій прибудинкових територій триває

13:33 – П’ятниця, 24 липня 2020
Окрім нових масивів в Броварах є квартали і зі старими п'ятиповерхівками. Більшість з них потребують посиленої уваги: тут мешкають молоді сім’ї з дітьми та пенсіонери, які полюбляють проводити час у дворі. Зробити їх затишними і комфортними для людей — ініціатива, яку не перший рік реалізує місцева влада. Де саме проходять ремонтні роботи та що вже вдалося зробити — дізнавався «Громадський Ревізор».

Повірка лічильників: навіщо вона потрібна?

13:32 – П’ятниця, 24 липня 2020
Необхідність повірки лічильників свого часу виникає чи не у кожного броварчанина. Як саме її виконують, для чого в цілому вона потрібна та чи можна без неї обійтися – розповідає «Громадський ревізор».

Екологічна проблема міста: хто отруює повітря у Броварах?

13:56 – П’ятниця, 24 липня 2020
Вже вкотре влітку для містян особливо гостро постає проблема забруднення повітря. Броварчани в різних районах міста повсякчас скаржаться на викиди із хімічними запахами, їдкий сморід, дим чи пилові завіси, що виникають то тут, то там. Так, Бровари промислове місто з величезною кількістю підприємств різного напрямку, але його мешканці хочуть та мають право дихати чистим повітрям. Хто сьогодні під підозрою у забруднювані екології та що робить місто, аби знайти порушників розбирався «Громадський ревізор».

Сучасний «Торгмаш» — важлива ініціатива міської влади та КП «Бровари-Благоустрій»

06:03 – Четвер, 16 липня 2020
«Торгмаш» – чи не найстарший район у Броварах. Побудованим тут будинкам вже майже 40, а то і 50 років, а тому кожен куточок потребує уваги: нового асфальту, зручних пішохідних доріжок чи ремонту вхідних груп у під’їздах.

Будівництво ІІ-ї черги вулиці Симоненка: коли розпочнуть роботи

18:02 – Неділя, 19 липня 2020
Вздовж лісу та вулиці Київської швидко розростається новий житловий мікрорайон, який потребує облаштування транспортної інфраструктури. Тому для багатьох його мешканців проект будівництва ІІ-ї черги вулиці Василя Симоненка – довгоочікувана та бажана подія, яка ось-ось почне втілюватись. Управління БЖКГІТ на початку липня підписало договір підряду на будівництво вулиці та планує розпочати його вже цього року. Більш детально про проект і плани його реалізації – у матеріалі «Громадського ревізору».

«Битва за Бровари»: як відстоювали право на створення Броварського району

09:53 – П’ятниця, 26 червня 2020
Червень став по-справжньому «гарячим» та доленосним місяцем для усіх мешканців Броварщини та українців в цілому. На Україну чекає нове районування. Найбільшою несподіванкою стало те, що Бровари, згідно пропозицій Мінрегіону, мають відійти до Бориспільського району з центром у Борисполі. Така ідея викликала шквал критики як у містян, так і у місцевої влади, яка розгорнула справжню боротьбу за утворення саме Броварського району. Хроніки «битви за Бровари» читайте у матеріалі «Громадського ревізора».

Чергова сесія міськради: альтернативні джерела енергії та збільшення ПЛР-тестувань

12:46 – П’ятниця, 10 липня 2020
9 липня відбулось засідання чергової сесії Броварської міської ради в ході якого депутати розглянули 22 питання. Про основне читайте в короткому огляді журналістів «Громадського ревізора».

Останні статті

Понеділок, 03 серпня 2020, 17:17

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ