БРОВАРИ +17
НБУ USD 26.8

Велике асфальтування в Броварах триває

18:34 – П’ятниця, 22 травня 2020
«Громадський ревізор» продовжує інформувати своїх читачів про перебіг виконання робіт з капітального ремонту міжбудинкових проїздів та благоустрою прибудинкових територій. На цей раз наші журналісти приєднались до міського голови Ігоря Сапожка та представників його команди «Єдність» під час чергового об’їзду по місту.

Другий етап медреформи та труднощі фінансування через НСЗУ

18:03 – П’ятниця, 22 травня 2020
Пандемія коронавірусу стала справжнім викликом для медичної галузі не лише нашої держави, а й усього світу. Зокрема, це стосується й фінансової частини, адже зараз багатьом країнам доводиться переформатовувати свій плановий бюджет та виділяти чималі кошти саме на медичну галузь. Діяльність самих медичних закладів, разом з тим, зазнала певних проблем, зокрема отримання фінансування через НСЗ України. Детальніше - у матеріалі «Громадського ревізора»

Другий етап пом’якшень карантину: коли запрацюють садочки та транспорт

19:09 – П’ятниця, 22 травня 2020
Починаючи з 22-го травня почне працювати наземний транспорт, а з 25-го можуть починати роботу дитячі садочки. Відповідне рішення уряд прийняв у середу, 20-го травня, де повідомляється, що в Україні запроваджується адаптивний карантин. Його програму з етапами пом’якшення розроблено Міністерством охорони здоров’я. В чому особливість адаптивного впровадження та яких змін чекати найближчим часом українцям, розбирався «Громадський ревізор».

Нове обличчя броварських дворів

23:29 – П’ятниця, 15 травня 2020
Вже декілька років поспіль до облаштування прибудинкових територій в Броварах підходять комплексно: асфальтують міжбудинкові проїзди, облаштовують стоянки для автомобілів, укладають нові тротуари та площадки біля під’їздів, ремонтують дитячі майданчики, а там, де дозволяє площа – створюють затишні міні-сквери. Після такого благоустрою старі двори просто не впізнати. «Громадський ревізор» завітав за декількома адресами, де роботи зараз у розпалі

Ігор Сапожко: "Сьогоднішня наша головна ціль зберегти робочі місця та не допустити скорочень працівників"

21:58 – П’ятниця, 15 травня 2020
Епідемія COVID-19 змусила українців «затягнути» паски: багато хто залишився взагалі без роботи, комусь урізали зарплату. Більшість за час карантину «проїла» всі заощадження. Шукати шляхи оптимізації бюдж етних витрат змушені і місцеві чиновники. Які перспективи виконання бюджету міста на 2020 рік за видатками та звідки планують акумулювати додаткові фінансові ресурси, «Громадськ ий ревізор» запитав у міського голови Ігоря Сапожка

75-ї річниця Перемоги: дякуємо Вам, дорогі ветерани!

14:53 – П’ятниця, 08 травня 2020
Напередодні Дня пам’яті та примирення, який відзначається 8-го травня та 75-тої річниці Перемоги 9 травня, міська рада традиційно вшанувала усіх броварчан-фронтовиків, що пережили страшні часи Другої світової війни. Відділ сім’ї та молоді разом з міською організацією ветеранів завітали в кожну домівку, аби особисто привітати учасників кривавої війни 1939-1945 рр.

Влада і бізнес об’єднались у боротьбі проти COVID-19

20:55 – Четвер, 30 квітня 2020
Майже два місяці карантину стали справжнім випробуванням для всієї країни. Випробуванням на людяність, взаємодопомогу та вміння ставити суспільне благо вище за власне. Бровари з гідністю проходять ці життєві «екзамени». Місцеві органи влади оперативно реорганізувались, підлаштувавшись до нових реалій, та спрямували всі свої ресурси на забезпечення належних умов карантину й роботу з населенням. Неоціненну  матеріальну підтримку для броварських  служб та малозабезпечених верств населення надає місцевий бізнес

Медична сфера має працювати злагоджено і ефективно: підсумки позачергової сесії

20:21 – Четвер, 30 квітня 2020
28 квітня відбулась 74 позачергова сесія міської ради, яка тривала рекордні чотири години. Дискусія та обговорення були настільки жвавими, що депутати виріши працювати без перерви. Що обговорювали та за що проголосували далі в огляді «Громадського ревізора».

БЛАГОУСТРІЙ ПРИБУДИНКОВИХ ТЕРИТОРІЙ

19:23 – Четвер, 30 квітня 2020
Незважаючи на те, що в Україні вже більше місяця діє карантин, наше місто продовжує розвиватися. Стараннями Управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури і транспорту, в Броварах тривають роботи з благоу строю. Зокрема, у квітні стартував ремонт внутрішньоквартальних міжбудинкових проїздів по вул. Гагаріна, 23 та вул. Героїв УПА, 1-3. Як просуваються ремонтні роботи, розповідає «Громадський ревізор»

Найбільш популярні

П’ятниця, 22 травня 2020, 22:08
П’ятниця, 29 травня 2020, 10:19

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ