БРОВАРИ +12
НБУ USD 28.37

ЧИ ПОТРІБНА ШКОЛА БРОВАРАМ: для вирішення питання знадобилось дві позачергові сесії

13:59 – Вівторок, 29 вересня 2020
Будівництво молодшої ланки школи №10 активно стартувало минулого року. Наступної осені заклад, за планом, має приймати перших школярів. Однак, у вересні відбувся новий тендер, змінилась сума договору з підрядником та з’явилась необхідність кредитування. Скільки нині коштує будівництво школи і як депутати погоджували кредит на добудову закладу протягом двох сесій, читайте у матеріалі «Громадського ревізора»

Наталія Хаврюта: «‎Ми створили унікальний заклад для дітей нашого міста»

08:41 – П’ятниця, 25 вересня 2020
Дитячий естетико-натуралістичний центр «Камелія» — один із найвідоміших навчально-виховних закладів у Броварах. Він знайомий як дітям, так і їхнім батькам, оскільки більшість з них навчалася тут у шкільні роки, а згодом — привела до закладу власну малечу. Сьогодні «Камелія» має неймовірний вибір пізнавальних гуртків та команду талановитих педагогів, а її вихованці щороку досягають значущих здобутків у різноманітних сферах діяльності. Як сьогодні працює ДЕНЦ та яка команда стоїть за його успіхом — дізнавалися журналісти «Громадського ревізору».

390 років. Як броварчани святкували День міста цієї осені?

14:12 – Четвер, 24 вересня 2020
Без перебільшень, на святкування Дня міста чекали всі мешканці Броварів. Незадовго до визначної дати стало відомо про погіршення ситуації, пов’язаної з захворюваністю на Covid-19, та посилення карантинних умов. Це все передбачало, що звичної розважальної програми, на жаль, у 2020 не буде. Великий святковий концерт, на які броварчани завжди з нетерпінням чекають на День міста, цього року було відмінено. Натомість, такий розвиток подій надихнув міську владу та представників культурного простору нашого міста спробувати новий формат святкування 390-ї річниці Броварів. Як це було та які враження після себе лишив День міста у 2020 році — дізнавалися журналісти «Громадського ревізору».

Підсумки десятиліття: скільки нових дитячих садочків з’явилось у Броварах

12:09 – Понеділок, 21 вересня 2020
Питання з освітніми закладами давно у нашому місті стоїть одним з перших у пріоритетності на вирішення. Місто зростає, молоді й дітей стає більше, а значить необхідні школи і садочки. Про те, як вирішувалось питання з дошкільними дитячими закладами у Броварах останні роки, у сьогоднішньому матеріалі «Громадського ревізора»

Дорогі броварчани! 19 вересня Бровари відзначатимуть свій 390-й День народження.

14:16 – Понеділок, 21 вересня 2020
Погодьтеся, ця ювілейна дата мала б ознаменуватися гучними святкуваннями, які завжди проводилися з нагоди Дня міста. Однак, цього разу нам всім доводиться боротися з чи не найтяжчою загрозою останніх років - Covid-19. Пріоритети змінилися, і сьогодні, замість того, щоб традиційно виходити на вулиці та святкувати усім містом, ми залишаємося вдома, адже це – запорука нашої безпеки.

Капітальні ремонти внутрішньобудинкових систем: які адреси увійшли до плану робіт?

10:08 – П’ятниця, 18 вересня 2020
Підготовка до опалювального сезону у місті триває. Наприкінці літа працівники Комунального підприємства «Броваритепловодоенергія» розпочали реалізацію Програми капітального ремонту внутрішньобудинкових систем (ВБС) мереж в багатоквартирних житлових будинках, яка включає значну кількість об’єктів. Нині роботи продовжуються і вже охопили новий перелік будинків. До цього списку увійшли 10 адрес міста Бровари, за якими представники тепломережі вже провели обстеження щодо поточного стану та відтепер планують провести капітальні роботи: замінити каналізаційні мережі, трубопроводи, засувки, вентилі тощо. Журналісти “Громадського ревізора” дізнавалися які саме будинки увійшли до списку запланованих адрес та які роботи будуть проведені в них вже найближчим часом.

Перші здобутки. Як сьогодні працює броварська стоматологічна поліклініка?

08:15 – П’ятниця, 18 вересня 2020
Наприкінці минулого року, у грудні, у нашому місті відбулося відкриття комунального некомерційного підприємства «Броварська стоматологічна поліклініка». Директор підприємства Ірина Тесля з перших днів зазначила найголовнішу мету його роботи — створити стоматологію з широким спектром доступних для населення та якісних послуг. Про успішне досягнення такої цілі стало відомо на засіданні виконавчого комітету, яке відбулося 15 вересня. Всього за кілька місяців підприємство не тільки зарекомендувало себе як сучасний стоматологічний центр для броварчан (і це в умовах карантину), але й змогло вийти на високий рівень самоокупності. Детальніше — читайте у матеріалі «Громадського ревізору».

Covid-19. Бровари на межі «червоної» карантинної зони

08:14 – Понеділок, 14 вересня 2020
Вперше за час карантинних умов у Броварах зафіксували найбільшу кількість захворюваності на коронавірусну інфекцію — 30 випадків захворювання за одну добу. З початку пандемії у місті це найвищий показник, і кількість інфікованих, нажаль, зростає щодня. Броварська влада готується до ведення нових карантинних умов та можливого значного спалаху вірусу. Детальніше про ситуацію в місті — читайте у матеріалі «Громадського ревізора».

390 років: День міста Бровари єднає

07:24 – Понеділок, 14 вересня 2020
Відділ культури міської ради завершує підготовку до святкування Дня міста Бровари. Що саме очікує броварчан цього року та які цікаві заходи вдалося спланувати з урахуванням карантинних умов, читайте у матеріалі «Громадського ревізора»

Найбільш популярні

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

Останні статті

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ