БРОВАРИ +14
НБУ USD 27.98

РІК, ЩО МИНАЄ: ЯСКРАВЕ ТА ВАГОМЕ

Кінець року – пора, коли підводять підсумки та згадують все хороше, що відбулося за поточний рік. Провівши власне соціологічне опитування, «Громадський Ревізор» з’ясував, які ж події, на думку броварчан, були найголовнішими у році, що минає.

1. «BABY BOOM FEST»

Впевнено та беззаперечно «пальму першості» тримає сімей­ний фестиваль «Baby Boom Fest». Цьогорічний День міста пода­рував броварчанам унікальне дійство. Кардинально змінивши формат свята, без традиційних концертів та салютів, зібравши рекордну кількість гостей – близько 40 тисяч броварчан та гостей міста – сімейний фести­валь «Baby Boom Fest» назавжди увійшов в історію Броварів, як взірцевий приклад відпочинку для всієї сімї.

«Це було свято справді європейського рівня. Стільки різноманітних заходів та розваг, розмаїття локацій, що заполонили увесь центральний парк, надзви­чайні емоції та відчуття, смачні їжа та напої – і без алкоголю, виявляється, можна прекрасно відпочити та провести час з дітьми та друзями! Це було просто грандіозно! Найкращий День міста і, однозначно, найвагоміша подія 2015 року!», - вважають 55,9% опитаних.

2. РОЗШИРЕННЯ ВУЛИЦІ КИЇВСЬКОЇ

На другому місці за результатами опитування – масштабні роботи по реконструкції центральної магістральної вулиці Броварів. Перший етап розширення вулиці Київської було розпочато ще у 2007 році та призупинено у зв’язку з відсутністю фінансу­вання. У поточному році роботи відновлено і після розширення проїжджої частини, на думку броварчан, значно поліпшилися умови як для автомобілістів, так і для пішоходів. Окрім того, в рамках реконструкції облашто­вано декілька нових павільйонів очкування, дещо змінено схему розміщення зупинок громад­ського транспорту та перенесено світлофор.

«Центральна автомагістраль, якою рухається транспорт через усе місто має бути сучасною! І ті роботи, які проводилися у поточному році якраз і приводять Київську до нормального євро­пейського стану. Зручно стало їздити, нові зупинки та облашту­вання світлофору біля школи – теж великий «плюс», - кажуть 19,7% респондентів.

top4

3. ВІДКРИТТЯ НОВИХ СПОРТИВНИХ ОБ’ЄКТІВ В ПАРКУ «ПЕРЕМОГА»

1 червня у Броварах відкрили унікальний професійний скейт- парк – єдиний в своєму роді в Україні. Розташований в парку «Перемога», зручний та вільний для доступу у будь-який час доби. Змонтовані основні конструкції для занять спортсменів - розгін, заокруглені перила, фан-бокс, джамп-бокс та квотерпайп. Для тих, хто за майстерними викрутасами тільки спостерігає, встановили лави, обладнали освітлення. На відкритті та під час загальноміських свят на майданчику віртуозні трюки демонструють професійні ролери та скейтери.

«Цей скейт-парк унікальний своїми фігурами. Раніше потрібно було їхати в Київ, щоб мати мож­ливість потренуватися на таких гірках, а тепер це все нашому місті і абсолютно безкоштовно. Просто суперський подарунок для активної молоді! Я голосую за скейт-майданчик!», - захоплено кажуть броварчани.

До них приєднуються і любителі спорту, що отримали на День міста новий сучасний баскетбольний майданчик. Спільний результат «за» скейт- та баскетбольний майданчики – 8,6% опитаних.

top8

4.ОНОВЛЕННЯ ФАСАДУ МКЦ «ПРОМЕТЕЙ»

До Дня художника у Броварах організатори сімейного фес­тивалю ««Baby Boom Fest» під­готували ще один сюрприз. День художника в Броварах вперше проводився в такому форматі – на відкритому просторі, за участі усіх бажаючих. Цей захід, як і день міста, був орієнтований на сім´ю, на комфортний відпочинок і для дорослих, і для дітей. Най­більше розмов, обговорення та щирого подивування викликала «родзинка» Дня художника – вели­чезне панно в стилі полігон-арт на фасаді міського культурного центру. Прямо на очах захоплених глядачів художники-професі­онали команд Forest Bridge та SPRAYWAY створювали мистецьку композицію, перетворюючи сірий та непривабливий фасад міського культурного центру на справжній витвір мистецтва.

«Почуття прекрасного, потреба у красі, живуть у серці кожної людини. І та майстерність, з якою наш «Прометей» пере­творився на витвір мистецтва, заслуговує найвищої оцінки. А головне – результат наочний та залишається не тільки у спогадах, а реально кожного дня дивує та радує броварчан та гостей нашого міста. Тому – це вагома подія для Броварів і я голосую саме за неї!», - пояснюють свій вибір 4,3% опитаних.

top7

5.ВІДКРИТТЯ НОВИХ АМБУЛАТОРІЙ СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ

Незважаючи на те, що реформу­вання галузі охорони здоров’я в Україні ще триває, медики в Бро­варах вже можуть похвалитись успіхами в реформування системи на теренах міста. В липні жителі Геологорозвідки отримали власне відділення амбулаторії сімейної медицини на вул.Горького,5, а у жовтні відкрилося після ремонту дитяче відділення сімейної амбу­латорії по бул.Незалежності,12 . Наближення закладів первинної ланки медицини до пацієнтів, якісний ремонт та повноцінне надання послуг населенню не залишилося поза увагою броварчан.

«Дуже зручно – амбулаторія у нашому районі. Тепер не потрібно їхати у поліклініку, десть хвилин – і у лікаря. Ремонти якісні, у таких приміщеннях і лікарям приємно працювати, і пацієнти задоволені.», - вважають 3,2% респондентів.

top2

6.РОЗЧИСТКА ОЗЕРА В ПАРКУ «ПРИОЗЕРНИЙ»

З початку вересня найбільша природна водойма Броварів – озеро в парку «Приозерний» - зазнала значних «реставраційних» робіт. Розчищення берегової лінії, поглиблення дна озера, облаштування повноцінної зони відпочинку з сучасним пляжем та благоустроєм зони відпочинку – все це етапи реконструкції парку «Приозерний». Реалізацію можливості наступний літній сезон зустрічати на власному броварському пляжі вважають найвагомішою подією року 3,2% опитаних.

top5

7. МІСЦЕВІ ВИБОРИ-2015

У жовтні відбулися чергові місцеві вибори. Результатом стала впевнена перемога діючого міського голови Ігоря Сапожка. Депутатський корпус у кількості 36 депутатів сформували вісім політичних партій. Активна перед­виборна агітація, події, скандали місцевого масштабу вважають найголовнішою подією року 2,2% броварчан.

top3

8.ВІДКРИТТЯ ШКОЛИ ДЛЯ ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ «МОЗАЇКА»

Посилена увага до проблем дітей з особливими потребами цього року отримала реальне втілення в життя. 1 вересня стало початком нового навчального року для 12 вихованців спеці­алізованого навчально-реабі­літаційного центру «Мозаїка». Найвизначнішою у 2015 цю подію вважають разом з батьками вихо­ванців «Мозаїки» 1,1% опитаних.

top1

9. ВРУЧЕННЯ ПРАПОРУ ЄВРОПИ НА ДЕНЬ МІСТА

Парламентська Асамблея Ради Європи у 2015 році відзначила місто Бровари Почесним прапо­ром Європи. Таку нагороду місту вручили під час святкування Дня Броварів за вагомі досягнення в євроінтеграційній діяльності. Почесний прапор Європи свідчить про те, що Рада Європи визнає досягнення міста у збереженні яскравої самобутності, поширенні європейської ідеї, налагодженні міжнародних контактів, зміц­ненні побратимських зв’язків із закордонними містами. Для нашого міста це вже друга від­знака. Минулого року Бровари було нагороджено Дипломом Європи за досягнення та активну діяльність у напрямку зміцнення партнерства з європейськими регіонами. Вагомою подією року вважають таку нагороду 1,1% броварчан.

top6

10.ВІДКРИТТЯ СУПЕРМАРКЕТУ NOVUS

І завершає наш топ-10 подія, яку вважає вагомою та яскравою 1% мешканців нашого міста, які взяли участь в опитуванні. Для них – поціновувачів комфорту, якості та широкого асортименту товарів - найкращою подією року стало відкриття в Броварах супер­маркету NOVUS.

Таким запам’ятався броварча­нам рік, що минає – насиченим подіями та враженнями. Спо­діваємося, що в наступному році вагомого, яскравого та позитивного буде якщо не в рази більше, то хоча б на тому ж рівні. Так тримати,Бровари!

Ольга Підлісна

top9

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ