БРОВАРИ +20
НБУ USD 27.76

Броварам - якісних перевізників

У нашому місті в черговий раз проводиться конкурс на перевезення пасажирів на міських маршрутах загального користування. Цього разу - для маршрутів  № 2 та № 3.

Метою проведення конкурсу є перш за все покращення транспортного обслуговування та якості пасажирських перевезень. Вибір перевізників проводиться на конкурентних засадах.Такий підхід надзвичайно важливий. Як не крути, а конкуренція - річ, що змушує «конкуруючих фірм» постійно вдосконалюватись.

Вимоги до майбутніх перевізників ставлять неабиякі. Серед обов’язкових – наявність ліцензії, наявність у достатній кількості сертифікованих автобусів класу «А», відповідність умовам чинного законодавства.

Однією з умов є досвід перевізника – він повинен становити не менше року. Задля комфорту пасажирів всі транспортні засоби повинні мати не менше, ніж 19 місць для сидіння. Термін експлуатації транспортного засобу не повинен перевищувати 7 років. Також перевізник має бути забезпечений резервом автобусів для заміни рухомого складу в разі, якщо техніка вийде з ладу.

«Умови конкурсу розроблені відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про автомобільний транспорт» та інших нормативних актів. Організатором проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування є виконавчий комітет Броварської міської ради. Договір на перевезення з переможцем конкурсу укладається терміном на 4 роки»,- розповідає Тетяна Поліщук, заступник начальника управління економіки.

Після ознайомлення зі всіма пропозиціями, 23 вересня відбудеться засідання конкурсного комітету. А вже за результатами його роботи і буде визначено переможців конкурсу, з якими і укладуть договір про надання послуг.

Що слід знати про маршрути

Маршрут №2: Працює з 6:30 ранку та до 20-30. Курсуватиме з інтервалом руху у 15 хвилин, за такою схемою: Нове кладовище – вул.Олега  Онікієнка (Кутузова) – вул. Броварської сотні (Чкалова) – вул. Олімпійська –вул. Сергія Москаленка (Красовського) –вул. Онікієнка Олега (Кутузова) – вул. Гагаріна – вул. Київська –вул. Шевченка ЦРЛ (Нова поліклініка) – газонаповнювальний пункт.

Маршрут №3 : Працює з 6:30 ранку та до 20-30. Курсуватиме з інтервалом руху у 15 хвилин, за такою схемою: Залізничний вокзал –вул. Симона Петлюри (Черняховського) –вул. Київська - вул. Короленка- бульвар Незалежності- вул. Гагаріна- вул. Київська- вул. Шевченка –ЦРЛ (Нова поліклініка)

Софія Левицька

Коментарі   

0 # Юрій 20.09.2016, 20:07
Кожного дня люди їздять на маршрутних таксі, низький рівень обслуговування, невідповідний технічний стан транспортного засобу та водії, які порушують правила дорожнього руху та швидкісний режим.
Достатньо одного разу завітати до міста Відень, щоб зрозуміти, що потрібно робити, і в якому напрямку рухатись!
Створити комунальне підприємство, з безпечним автопарком та кваліфікованими водіями!
Зробити мережу сполучень з навколишніми селами, та HUB-станція в Броварах, звідки буде курсувати один маршрут до Києва ( ст. м Лісова)
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ