БРОВАРИ +11
НБУ USD 27.76

Марафон з підготовки до випускного вечора на фініші!

В той час, як майбутні випускники обирають вбрання та зачіски, організатори щорічного святкування проводять репетиції офіційної частини

Вже 28 травня вулицями міста крокуватимуть випускники загальноосвітніх та спеціалізованих шкіл. Яскраві сукні найрізноманітніших кольорів та дизайнів, класичні смокінги з оригінальними принтованими метеликами примусять прямувати за цим вибуховим, святковим настроєм аж до самого стадіону «Спартак».

Для того, щоб майбутнім випускникам було де красуватися, працювала і громада міста. Одним із найголовніших питань цьогоріч став вибір місця для проведення офіційної частини, адже стадіон переживає не найкращі часи. Тож серед випускників провели анкетування. У результаті вибір схилився на бік всім відомого «Спартаку».

«У нас в класі одноголосно проголосували за стадіон. Тому що це велика територія, де легко можуть вміститися всі вчителі, батьки і учні. Також це і пуб­лічність – ми випускники, дивіться на нас!» – розповідає Дмитро Середа, учень 11-А класу СЗОШ №7.

Після того, як визначились з місцем, почалася масштабна робота, що мала на меті якнайкраще підготуватися до офіційного святкування. До круглого столу, окрім директорів шкіл та чиновників, долучилися школярі-активісти, представники батьківсь­кого комітету. Директор спеціалізованої школи №7 Ольга Жигулова пригадує, як детально обговорювали всі питання, що виникали у ході підготовки.

Начальник управління освіти і науки також каже, що всі сили були покладені на створення максимально комфортних умов для випускників.

«Це робота не одного дня, але вона вартує того. Коли діти йдуть, їм подобається крокувати, щоб їх бачило місто. Це було їх найбільше побажання. Щоб вони зустрілися з однокласниками з інших шкіл, можливо десь і покрасувалися своїми зачісками», – розповідає Оксана Мельник, начальник управління освіти і науки.

Поки місто живе організаторськими питаннями, випускники теж знаходяться у вирі пошуку. Цьогоріч якоїсь тенденції у виборі нарядів та зачісок немає. Хтось ознайомився з останніми колекціями світових дизайнерів і вирішив пошити вбрання на замовлення, щоб бути в тренді.

Деякі ж, навпаки – хочуть привернути увагу скромними класичними сукнями, в той час як інші – здивувати епатажем та обрати для випускного екстра-легке мереживо, лаковані туфлі на підборах та масивні аксесуари із камінням. 

Майбутня випускниця Анастасія Євдощук розповідає, що марити сукнею «із подіуму» та витрачати на підготовку до випускного по декілька місяців – не для неї. Справа не в тому, як кожен буде виглядати, чи в кого буде дорожча сукня. На перше місце дів­чина ставить приємні враження та спогади, які не купиш за гроші.

«Я до цього ставлюсь дуже спокійно: обирала сукню, і записувалася на зачіску та макіяж всього за 2 тижні до самого дійства. І як бачите, все встигла. Свято повинно запам’ятатися самою атмосферою, друзями, з якими ти знайомий 11 років. Щоб ми збирались і згадували це все з усмішкою, якісь шкільні історії, а не того, хто краще одягнувся», – розповідає Анастасія.

Звичайно, ретельна підготовка є одним з головних елементів проведення незабутнього свята, але головним чинником залишаються настрій, емоції та почуття, які випускники пронесли крізь роки шкільного життя.

Софія Левицька

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ