БРОВАРИ -1
НБУ USD 28.5

5-й фестиваль Інна: безпечний формат і розширення горизонтів

Щороку о цій порі в Броварах проходить традиційний Міжнародний благодійний фестиваль-конкурс International Charity Festival «Inna-Brovary». Цього року його призначено на 21 листопада, суботу, однак через епідемію коронавірусу, він відбудеться дистанційно, в безпечному онлайн-форматі. Тобто всі учасники подають на конкурс відеозаписи своїх номерів, а професійне журі оцінює та визначає серед них переможців.

З одного боку, карантинні обмеження позбавлять містян феєричного концерту, на який збирається зазвичай мало не все місто, але з іншого – цьогорічна географія учасників фестивалю значно розширилась. Про свою участь вже заявили творчі колективи та виконавці з міста Чжаньцзянь (провинція Гуандун) Китайської народної республіки, міста-побратима Слуцьк (Білорусь), естонські міста Нарви та Сілламяе.

Традиційно, змагатись в основних номінаціях будуть: вокалісти, хореографічні колективи та танцюристи із сольними номерами, інструментальні виконавці, представники оригінального жанру (циркове мистецтво, клоунада тощо), образотворчого та театрального мистецтва.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

П’ятниця, 27 листопада 2020, 14:39
Понеділок, 09 листопада 2020, 14:40

Останні статті

П’ятниця, 27 листопада 2020, 14:39
П’ятниця, 20 листопада 2020, 11:59

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ