БРОВАРИ +8
НБУ USD 28.34

Марина Антонцева: «Щоб бути гідним підприємцем — треба постійно вчитися»

 

Стереотип про те, що найкращими власниками та керівниками великого бізнесу можуть бути лише чоловіки вже давно відходить у минуле. Своїм прикладом це доводить броварська підприємниця Марина Антонцева, яка сьогодні керує компанією з близько 250 працівниками. Вона створила робочі місця не тільки у столиці та великих містах України, але й у нашому рідному місті Броварах

 

Підприємство, що допомогає у вирішенні надскладних питань

 

Марина Антонцева заснувала компанію «Прогрес Автотрейд» саме у Броварах. Сьогодні вона налічує понад 20 філій у різних містах України. «Прогрес Автотрейд» є комісійним майданчиком авто, тобто, компанією, яка офіційно займається продажем вживаних транспортних засобів. Тут надають послуги діагностики та підготовки автомобіля до продажу, здійснюючи пошук та консультацію покупців, і допомогаючи в оформленні угоди.

 

«До нас звертаються власники авто, які не хочуть витрачати весь вільний час, щоб продати свій транспортний засіб. Ми надаємо суттєвий спектр послуг, який допомагає зробити це швидко, якісно, недорого та на офіційному державному рівні з дотриманням усіх юридичних умов. На сьогоднішній день вартість наших послуг складає значно менше, ніж у нотаріальних конторах. При цьому, не втрачається якість та оперативність їх виконання», — пояснює процес роботи власного підприємства Марина Антонцева.

 

Наполегливість, комунікабельність та логіка

 

За словами підприємниці, механізм роботи «Прогрес Автотрейд» не настільки простий, як здається на перший погляд. Навіть, якщо ти маєш одну або дві вищі освіти, то все рівно маєш продовжувати постійно вчитися та «бути в темі» всіх справ, щоб працювати якомога якісніше — так зазначає Марина Антонцева. Цим вона пояснює складний юридичний процес у роботі, який залежить від законодавчих змін в країні.

 

«Іноді для того, щоб вирішити питання одного клієнта, необхідно переглянути безліч інформації та володіти значною юридичною базою. Тут вкрай необхідні логічне мислення та наполегливість. І також не обійтися без стресостійкості. Дуже важливо спокійно та адекватно ставитися до будь-яких труднощів», — розповідає підприємниця.

 

Не менш важливим Марина Антонцева зазначає і комунікабельність у своїй роботі. Коли ти директор компанії — доводиться спілкуватися не тільки з клієнтами, але й з колективом та безліччю інших спеціалістів. Це ще одна навичка, якою має володіти досвідчений підприємець.

 

Повага до власної роботи та людей

 

Незважаючи на свою основну діяльність, підприємниця ніколи не була байдужою до того, що відбувається у Броварах. Вона займалася видавництвом першого довідникового журналу про життя Броварів — La Promenade, в якому публікувалися чесні рецензії на нові заклади міста.

 

«Разом з редакцією ми розповідали про найкращі місця, в яких варто провести час. Я дізналася як багато відбувається в нашому місті, як багато талановитих людей в ньому мешкає. Але згодом я зрозуміла, що моя професія — це справа життя, до якої ти завжди хочеш повернутися. Саме тому я працюю над розвитком “Прогрес Автотрейд” вже 10 років, впродовж яких поліпшила і бізнес-процеси компанії, і напрацювала власну клієнтську базу, і згуртувала колектив відповідальних та зацікавлених у своїй справі людей», — коментує Марина.

 

Особливість підходу підприємниці до команди, з якою вона працює, полягає у людяності та рівності кожного. Для неї не існує розподілу на «престижну» і не дуже роботу, і цим ставленням вдається ламати психологічні стереотипи та бар’єри власних можливостей. Це одна із причин, чому новачки, які вперше приходять працювати в «Прогрес Автотрейд», наприклад, на посаду розповсюджувача листівок, згодом будують високооплачувану кар’єру, спираючись на власний досвід і постійне бажання професійного росту.

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ