БРОВАРИ +25
НБУ USD 28.27

Громадську діячку Марію Овдієнко нагородили відзнакою «Почесний громадянин міста Бровари»

4 червня 2020 року Броварська міська рада присвоїла відзнаку «Почесний громадянин міста Бровари» громадській діячці Марії Григорівні Овдієнко. 7 вересня у Броварському краєзнавчому музеї відбулося урочисте нагородження Почесної броварчанки. Привітати її зібралися громада, колеги, близькі та міський голова Ігор Сапожко, який особисто вручив діячці відзнаку «Почесний громадянин міста Бровари».

muzei3

«Я пам’ятаю, як ми з Марією Григорівною розпочинали реконструкцію і будівництво парку Шевченка, який сьогодні є прикрасою нашого міста. Саме у Броварах створені єдині в Україні інтерактивний музей Тараса Шевченка та храм Святого Тарасія. Це є великою заслугою Марії Григорівни перед усією нашою громадою. Саме тому, я хотів би вручити для неї цю відзнаку та подякувати за її важливу діяльність», — звернувся до пані Марії зі словами щирого вітання Ігор Сапожко.

muzei2

Марія Овдієнко — громадська діячка, поетеса, перекладчка, видавчиня та членкиня Національної спілки краєзнавців. Вона відома громаді завдяки визначній боротьбі за незалежність України. Під час промови Марія Овдієнко зазначила, що крізь все своє життя та діяльність пронесла прагнення зберегти та відроджувати історію нашого міста. Під час виступу вона згадала імена діячів та колег, разом з якими відстоювала гідність нашої держави, вшанувавши їх пам'ять разом із присутніми.

muzei1

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ