БРОВАРИ +15
НБУ USD 28.3

На вулиці Грушевського знесли небезпечну будівлю

Сьогодні поруч з будинком 17Б на вулиці Грушевського відбувся демонтаж старої бетонної конструкції, яка роками стояла на подвір’ї та перебувала у надзвичайно занедбаному стані.

smittya1

Як розповідають місцеві мешканці, ця будівля – ніщо інше, як колишній туалет для будівельників, які зводили будинок поруч. З роками тут накопичилося чимало сміття, сюди приходили ночувати та розпивати алкогольні напої безхатьки.

smittya

 

Але найголовнішою проблемою було те, що ця конструкція викликала інтерес у дітей: неподалік знаходиться Палац творчості дітей та юнацтва (ПТДЮ), вихованці якого люблять проводити час на спортивному та дитячому майданчику поряд з небезпечною будівлею. Місцеві жителі неодноразово бачили, як підлітки «досліджували» цю пустку або ж ховалися у ній під час раптового дощу. А отже, було вирішено демонтувати таку небезпечну конструкцію.

smittya2

Мешканці прилеглих будинків, які спостерігали за демонтажем колишнього туалету, зітхнули з полегшенням. Місце, яке викликало вкрай неприємні емоції у багатьох, нарешті розчистили, а отже і у самому подвір’ї стало набагато комфортніше та безпечніше.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Середа, 09 вересня 2020, 14:18
Понеділок, 14 вересня 2020, 11:29
Понеділок, 21 вересня 2020, 16:08

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ