БРОВАРИ +29
НБУ USD 27.68

Конкурс на сезонні об’єкти у парку «Перемога»: що планують розмістити

Нещадно свою роботу відновили кав’ярні у центральному парку, однак частина сезонних об’єктів так і залишилась закритими. 22 липня, відбувся конкурс на заміщення вакантних місць. Про його результати, імена переможців та плани щодо об’єктів, які згодом з’являться у парку «Перемога» — читайте у матеріалі «Громадського Ревізору».

Нагадаємо, що конкурс на розміщення сезонних об’єктів для підприємців минулого року відбувався впродовж травня та червня місяців. Цьогоріч його було відкладено через карантин, який до того ж і скоротив літній сезон. Вочевидь це стало однією з причин, що 8 із 25 підприємців розірвали свої договори з КП «Бровари-Благоустрій». В зв’язку з наявністю вільних місць місцева влада оголосила конкурс. До конкурсного списку увійшли об’єкти № 2, 13-14, 16-17, 19, 23-24. Місцеві підприємці подали свої заявки лише на 4 з представлених об’єктів:

№ 2 — об’єкт торгівлі, що знаходиться на алеї від входу до парку з боку вулиці Героїв Небесної Сотні до фонтану;

№ 13 — об’єктпрокату велосипедів та інших механізованих засобів пересування;

№ 19та № 24 — зони розміщення лотків на кшталт продажу попкорну, морозива, солодкої вати тощо.

Переможців визначали за бальною системою. Максимальна кількість можливих балів складала 100. Під час обговорення комісія враховувала не тільки пропонований асортимент для продажу на об’єкті, а й пропозиції по облаштуванню прилеглої до нього території. Кожен з підприємців, якому надається право на торгівлю в місцевому парку, зобов’язаний слідкувати за чистотою і комфортними умовами для перебування на своєму об’єкті.

Найбажанішим для підприємців виявився об’єкт № 2: на нього було подано 10 заявок. Це і не дивно, оскільки він знаходиться на центральній алеї, де найчастіше проводять час батьки з дітьми. За результатами голосування конкурсної комісії на цьому місці буде розташована міні-кав’ярня CofeeBRO, в якій реалізовуватимуть холодні та гарячі напої, випічку, морозиво та фасовані тістечка.

На об’єкті № 13 найближчим часом буде відкрита точка прокату велосипедів. Відтепер прихильникам велосипедної їзди та бажаючим покататися по місту не доведеться шукати оренду велосипедів деінде. Прокат з’явиться майже у центрі парку.  

На об’єкті № 19 за конкурсною пропозицією переможця буде розміщений візок з продажу солодкої вати та попкорну.

Переможцем останнього конкурсного об’єкту № 24 комісія визначила підприємця, який запропонував розмістити візок з морозивом, який згодом з’явиться біля бювету на вході до парку з боку вулиці Грушевського.

По іншим об’єктам, на які не подано жодної заявки, дата проведення конкурсу буде оголошена додатково.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ