БРОВАРИ +29
НБУ USD 27.68

Еліна Іващенко підкорила Слов’янський базар у Білорусі

Днями броварчанка Еліна Іващенко здобула чергову перемогу: цього разу вона привезла до України Першу премію міжнародного вокального конкурсу «Слов’янський базар» з Вітебську. Конкурс, що відбувся з 16 по 19 липня у Білорусі, зібрав величезну глядацьку аудиторію та традиційно запалив нові зірки естради на конкурсі молодих вокалістів.

elina2

Грандіозне свято відбулось незважаючи на карантин, але все ж з деякими змінами у традиційній програмі. Наприклад, конкурс естрадної пісні, що зазвичай тривав кілька днів, втиснули в один день з двома виступами від кожного виконавця. Учасники виконували одну пісню в категорії слов’янський хіт, та іншу в категорії світовий хіт. Наша Еліна Іващенко першою виконала відому українську народну пісню «Ой, у вишневому саду», а другою - пісню Бейонсе «Listen».

slavic bazaar contest 20200719 02 600x400

Чудовий вокал 18-річної броварчанки підкорив глядачів й журі конкурсу. Еліна Іващенко впевнено вибилась у лідери та набрала максимальну суму того вечора – 134 бали. Однак, таку саму кількість набрав білоруський вокаліст Роман Волознєв, тому долю Гран-Прі конкурсу визначало міжнародне журі за закритими дверима. Рішенням жюрі Гран-Прі та грошовий приз у 20 тис. долларів віддали білорусу, а Еліні присудили Першу премію конкурсу «Слов’янський базар» й 15 тис. доларів. Також їй дістався спеціальний приз Президента Білорусі Олександра Лукашенка.

«Громадський ревізор» щиро вітає нашу землячку з черговою перемогою та бажає Еліні подальших успіхів на сходженні до музичного Олімпу!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ