БРОВАРИ +6
НБУ USD 28.01

ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК В ПАРКУ «ПЕРЕМОГИ» ВІДНОВЛЯТЬ

В 1994 році у місті Бровари з’явився перший яскравий та багатофункціональний дитячий майданчик – подарунок від міста-побратима зі Сполучених Штатів Америки Рокфорда. Протягом багатьох років цей комплекс був улюбленим місцем відпочинку для дітей та їх батьків. Однак, з часом гойдалки, гірки та інші пристосування для дитячих розваг вийшли з ладу.

«Відновити дані конструкції своїми силами ми не мали можливості, адже деталі потрібні специфічні, на звичайному токар­ному станку такі не виготовиш. Купити теж не так просто, адже комплектуючі вже практично зняті з виробництва, тому і стояв цей аварійний майданчик огороджений, аби діти не завдали собі шкоди», - розповідає директор КП «Бровари-Благоустрій» Андрій Василенко.

Питання про подальшу долю улюбленого місця відпочинку не раз піднімалося броварча­нами, тож не дивно, що початок робіт по демонтажу паркану навколо майданчика викликав справжній ажіотаж. Припущень було дуже багато, щоправда, в соціальних мережах на відновлення місця відпочинку для дітей майже не сподівалися.

«Ми проводимо демонтаж існуючих конструкцій. Те, що можна буде відновити та під­ремонтувати, встановимо у відведених для відпочинку дітей місцях. А тут після проведення ряду робіт по благоустрою буде змонтовано новий дитячий майданчик», - розкриває «інтригу» Андрій Василенко.

Після демонтажу старих конструкцій, буде проведено вирівнювання майданчика, завезено пісок, облаштовано освітлення та місця відпочинку для батьків. Закінчити встановлення нового комплексу планують до Дня захисту дітей.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

П’ятниця, 16 квітня 2021, 10:31
Четвер, 15 квітня 2021, 15:19

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ