БРОВАРИ +14
НБУ USD 27.98

СПІЛЬНИМ ПАТРУЛЕМ ЗАТРИМАНО ПРАВОПОРУШНИКА

Декілька днів тому під час спільного засідання в мерії співробітників правоохоронних органів, громадських формувань та представників влади, було прийнято рішення запровадити спільне патрулювання міста полі­цією та деякими громадськими формуваннями, зокрема, ТОВ «Комкон-груп».

Подібна співпраця вже має результат. За інформацією заступника директора ТОВ «Комкон-груп» Олександра Попелухи, днями спільним патрулем було затримано зловмисника, що знаходився у розшуку.

«Наприкінці минулого року наша організація зробила подарунок місту. Усі школи та дитячі садочки безкоштовно були обладнані системою «Тривожна кнопка», - розповідає Олександр Володимирович.

Саме ця система спрацювала у ЗОШ №10, коли чоловік у стані алкогольного сп’яніння намагався проникнути до навчального закладу. У складі групи «Комкону» наразі пере­бувають співробітники поліції, що мають терміновий доступ до загальної правоохоронної бази.

«Коли співробітник «пробив» по базі особу правопорушника, виявилося, що цей чоловік перебуває у розшуку Бориспільським РВ за скоєння ряду незаконних дій. Ми затримали підозрюваного та доставили його для подальших слідчих дій до Броварського відділку поліції», - інформує Олександр Попелуха.

Тож,можна констатувати, що спільні патрулювання поліції та громадських формувань – прогресивна та дієва ідея, що вже має конкретний позитивний результат.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ