БРОВАРИ +8
НБУ USD 27.96

Листи до редакції

Шановні читачі! До редакції газети «Громадський Ревізор» надходить багато листів та дзвінків із запитаннями та пропозиціями. Ми продовжуємо публікувати відповіді на підняті Вами найактуальніші проблеми міста Бровари. Пишіть нам і ми обов’язково Вам відповімо.

 Шановна Наталіє Анатоліївно!

Дійсно, у № 12 (50) від 13 березня 2016 року щотижневої загаль­нополітичної газети «Громадський Ревізор» було опубліковано статтю «Янголи та демони Броварського «Демальянсу». Публікація викликала справжній інтерес серед дуже широкого кола чита­чів. Ми отримали багато відгуків. Вислухали чимало іноді зовсім полярних думок. До редакції телефонували і прості броварчани, які переймаються долями молодих людей, і стурбовані батьки, і представники молодіжних організацій. Окрема категорія звернень – від т.з. «зацікавлених осіб». Ці особи іноді представлялися представниками «центрального апарату партії «Демократичний Альянс», іноді «помічниками народних депутатів», а здебільшого хотіли залишитися невідомими. В залежності від обраного «статусу», співрозмовники залякували наших журналістів судовими позо­вами, візитами в прокуратуру, скасуванням нашої реєстрації як ЗМІ тощо. На адресу автора публікації лунали навіть погрози фізичної розправи. Знаючи не з чуток, які методи політичної боротьби використовують місцеві політичні сили, ми вирішили не замовчувати цю інформацію. Отриманий лист став вдалим приводом для цього звернення.

Ми відповідально заявляємо — будь-які погрози, телефонні залякування та спроби спровокувати нас на конфліктні дії віднині будуть розцінюватись нами, як політичний тиск на незалежний засіб масової інформації. Ми не маємо відношення до жодної політичної партії, не співпрацюємо з жодною політичною силою та не займаємо позиції жодної сторони політичної боротьби. Ми маємо свою точку зору на події і висвітлюємо їх чесно та об’єктивно, спираючись на наявні факти та докази.

У випадку повторення тиску на наших журналістів та поновлення погроз на адресу нашої редакції ми залишаємо за собою право звернутись до правоохоронних органів, органів прокуратури та державної безпеки з відповідними заявами. Просимо вважати це звернення офіційним попередженням про недопущення подальших провокаційних дій від­носно редакції газети «Громадський Ревізор».

Повертаючись до Вашого листа, шановна Наталіє Анатоліївно, змушені констатувати, що з власної волі чи під впливом сторонніх доброзичливців Ви стали одним із учасників політичного тиску, який чиниться щодо нашої газети. Хотілося б помилятися на цей рахунок, однак, події останніх двох тижнів свідчать протилежне. До речі, в своєму листі Ви не вказуєте жодного факту або принаймні фрагменту статті, який би свідчив про «недостовірність» чи «неправдивість» інформації, «яка пригноблює честь та гідність» Вас чи Ваших близьких. Також в листі не міститься жодних вказівок, яку саме інформацію Ви вважаєте неправдивою та такою, що підлягає спростуванню. Все це дає підстави стверджувати про цілком політичний підтекст Ваших вимог і ми маємо достатні аргументи для доказу цього в судовому порядку.

Журналісти «Громадського Ревізору» запевняють і Вас, шановна Наталіє Анатоліївно, і всіх своїх читачів, що жодні провокації чи погрози фізичної розправи, які, до речі, останнім часом стали реальністю у нашому місті, не змусять нас поступитися принципами об’єктивності, не стануть на заваді нашому щирому бажанню щотижня нести у кожну оселю броварчан незаангажовану та незалежну думку, допомагати по мірі можливості розбиратися з нагальними питаннями, виявляти хто є хто в броварській політиці та суспільному житті.

З повагою,

Редакція щотижневої загальнополітичної

газети «Громадський Ревізор»

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ