БРОВАРИ +8
НБУ USD 27.96

Привітання з новим роком!!!

ШАНОВНІ ЧИТАЧІ!

Вже зовсім скоро до нас прийде найчарівніше свято Нового року. Свято, яке не підвладне часу та людським забаганкам. Його не можна відмінити, перенести чи скасувати. Ставлення до нього ніколи не зміниться незалежно від історичного періоду. Це свято поза історією, поза політикою, поза часом! Казкове, таємниче, вабляче… Лише воно здатне кожного з нас хоч на мить повернути в дитинство. Тільки в ці дні навіть відверті скептики щиро вірять в чудеса.

Ми хочемо, щоб це чудо відбулося! Щоб нарешті до нашої країни прийшов мир. Щоб життя по-новому перестало бути виживанням за межею злиднів. Щоб розум, мудрість та порядність перестали бути лише передвиборчими лозунгами. А ще нехай над Україною засяє нарешті та вказівна зірка, яка покаже нам справжній самостійний шлях до заможного та розміреного життя. Життя, в якому у наших дітей замість сірої заробітчанської долі за кордоном, є велике майбутнє саме в цій країні. Ми справді мріємо про це!
Яким буде новий рік? Можливо, антикорупційним. Можливо, трохи безвізовим. Але головне, щоб він був мирним та спокійним. Бо вже дуже багато на нашу долю випало цих особливих років змін та переломних подій.Тому ми не бажаємо Вам чергового особливого року! Ми хочемо, щоб Ваш 2016-ий був пухнастим та лагідним. І лише трішечки відчайдушним. Вогняна Мавпа все ж таки!

З Новим Роком всіх!
Щиро Ваш, «Громадський Ревізор».

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ