БРОВАРИ +11
НБУ USD 27.76

Вчителі Броварів досі не отримали аванс за січень

Наше видання отримало сигнал, що працівники шкіл міста досі не отримали аванс, хоча вже скоро кінець місяця. В Броварському управлінні освіти цю інформацію підтвердили.
Ситуацію пояснюють тим, що відтепер фінансове забезпечення всіх українських шкіл здійснюватиметься за принципом надання освітньої субвенції з центру.

Раніше школи фінансувалися з місцевих бюджетів. Зараз же кошти будуть спрямовуватися з Міністерства освіти і науки напряму спочатку до областей, а потім до міст і районів, і вже там розподілятимуться за відповідною формулою.

У міськвиконкомі кажуть, грошей ще ніхто не бачив. «Працівники, педагоги позашкілля, садочки на сьогоднішній день мають аванс. Школи ж до цього часу не отримали цих коштів. Але на нараді із міністром Кабінету Міністрів повідомили, що кошти вже потрапили на рахунок області і незабаром вони будуть у нас. Єдине питання для мене сьогодні, чи це кошти за весь місяць і вчителі отримають одночасно і аванс і зарплату, бо цей тиждень закриває січень, чи це будуть тільки кошти на аванс», - повідомила Лариса Виноградова, заступник міського голови з гуманітарних питань.

І хоча перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун запевняла, що серйозних затримок з виплатою зарплати вчителям не повинно було би бути, станом на сьогоднішній день бачимо зовсім іншу картину.

Вчителі обурені. Досвід попередніх років доводить, що за фінансування з міського бюджету аванс і зарплата завжди надходили вчасно. Зараз же вони стурбовані, що в такому режимі доведеться працювати й надалі. Тим паче новорічно-різдвяні свята спустошили кишені, а аванс, на який всі розраховували отримати до 15 числа, невідомо чи надійде разом з зарплатою.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ