БРОВАРИ +10
НБУ USD 27.61

Підписано угоду між Броварами та Каліфорнією

5 липня у Броварах підписано угоду про міжнародноме співробітництво, згідно якої міський відділ культури тісно співпрацюватиме з International Ballet Theatre Institute – Міжнародною Академією балету, що знаходиться у США, штат Каліфорнія.

Співробітництво між країнами дасть цілу низку позитивних результатів, вважають сторони-підписанти. І це не лише обмін знаннями у вивченні мов та збагачення культурних скарбничок держав. Це і можливість для броварських хореографічних колективів показати себе за кордоном, і майстер-класи для місцевих педагогів-хореографів. Окрім цього, віднині броварські майстри танцю матимуть унікальну можливість пізнати авторську методику «Філософія танцю» Президента Міжнародної Академії балету Олексія Бадрака. У рамках майбутньої співпраці вже заплановано безліч інноваційних постановок, які незабаром зможуть оцінити броварчани.

Маестро Олексій Бадрак має колосальний досвід у постановках складних хореографічних композицій, тому його знання та вміння будуть надзвичайно корисними броварським колективам: «Я вже давно займаюсь історією танцю, це навіть вилилось у філософію танцю. І мені б дуже хотілося в Україну повернути традиції. Не просто показати фольклорний танець. Я хотів би зробити ціле театралізоване дійство, що було би побудовано на основі танцю. І якщо буде можливість, об’єднати усі броварські колективи в єдине ціле», – ділиться планами Президент Міжнародної Академії балету Олексій Бадрак.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43
Вівторок, 30 березня 2021, 13:29

Останні статті

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ