БРОВАРИ +6
НБУ USD 27.95

Підписано угоду між Броварами та Каліфорнією

5 липня у Броварах підписано угоду про міжнародноме співробітництво, згідно якої міський відділ культури тісно співпрацюватиме з International Ballet Theatre Institute – Міжнародною Академією балету, що знаходиться у США, штат Каліфорнія.

Співробітництво між країнами дасть цілу низку позитивних результатів, вважають сторони-підписанти. І це не лише обмін знаннями у вивченні мов та збагачення культурних скарбничок держав. Це і можливість для броварських хореографічних колективів показати себе за кордоном, і майстер-класи для місцевих педагогів-хореографів. Окрім цього, віднині броварські майстри танцю матимуть унікальну можливість пізнати авторську методику «Філософія танцю» Президента Міжнародної Академії балету Олексія Бадрака. У рамках майбутньої співпраці вже заплановано безліч інноваційних постановок, які незабаром зможуть оцінити броварчани.

Маестро Олексій Бадрак має колосальний досвід у постановках складних хореографічних композицій, тому його знання та вміння будуть надзвичайно корисними броварським колективам: «Я вже давно займаюсь історією танцю, це навіть вилилось у філософію танцю. І мені б дуже хотілося в Україну повернути традиції. Не просто показати фольклорний танець. Я хотів би зробити ціле театралізоване дійство, що було би побудовано на основі танцю. І якщо буде можливість, об’єднати усі броварські колективи в єдине ціле», – ділиться планами Президент Міжнародної Академії балету Олексій Бадрак.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ