БРОВАРИ +18
НБУ USD 27.63

Декомунізація по-броварському

28 червня, у день святкування Дня Конституції України, у міському парку Перемоги невідомими особами, яких пізніше в соцмережах ідентифікували як ініціативу «Броварські месники», було проведено акцію на підтримку процесу декомунізації

На центральній алеї парку Перемоги чорною фарбою, скоріше всього з балончиків, було розмальовано портрети Героїв Радянського Союзу, що проживали у місті Бровари та Броварському районі. В куточку відпочинку ветеранів, відомому, як шаховий майданчик, також було зроблено відповідні написи на портретах Марії Лагунової, Олександра Воробйова, Федора Бендебері, Степана Микала та інших ветеранів Другої Світової війни.

Червоною фарбою розмалювали пам’ятний знак, поставлений в рік висадження символічного дерева делегацією з російського міста-побратима Броварів Щолково, а також замалювали назву міста на «сонячному годиннику», що на Майдані Свободи.

Водночас червоними кольорами написи «Смерть НКВС» та «Смерть» було зроблено на меморіальних дошках Антону Макаренку на районному будинку культури та генералу Михайлу Кирпоносу за адресою вул. Героїв УПА (Кирпоноса), 1.

Акцію у парку було проведено вранці, між 9 та 11 годинами. Поліція наразі не надає жодних коментарів, посилаючись на те, що по даній справі ведеться слідство.

dekom1

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43

Останні статті

Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ