БРОВАРИ -6
НБУ USD 28.2

Бровари отримають майже 6 мільйонів з обласного бюджету

На черговій сесії Київської обласної ради розглянуто та прийнято ряд важливих програм, деякі пункти напряму стосуються Броварів – про це повідомив наших журналістів відразу по закінченні засідання депутат Київської обласної ради Роман Сімутін

Зокрема, мова йде про виділення коштів у сумі 1,2 млн. грн. на утеплення фасаду Броварської спеціалізованої школи №7.

«Це тільки перший транш, загалом на ці роботи необхідно близько 4,8 млн. грн. Сума значна, але ми розуміємо, що діти повинні навчатися у комфортних умовах. І ми з депутатом облради Олексієм Дорошенком зробимо все можливе, щоб кошти на утеплення фасаду цього навчального закладу були виділені у повному обсязі, а роботи закінчені у визначені терміни», – каже Роман Сімутін.

Також з обласного бюджету фінансуватимуться роботи по капітальному ремонту дороги по вул. Євгена Коновальця (Радгоспній) від будинку №6 до будинку № 68. На проведення цих робіт область виділяє 1,9 млн. грн.

Обласні депутати затвердили ряд природоохоронних заходів. Зокрема, на роботи, пов’язані з поліпшенням технічного стану та благоустрою озера у парку «Приозерний» з обласного бюджету надійдуть додатково майже 1,6 млн. грн.

Згідно Обласної цільової програми розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річки Дніпро на період до 2021 року 1,7 млн. грн. виділяється на будівництво дощової каналізації від вул. Київська (1-ша черга) до очисних споруд по вул. Таращанській та Богунського.

На здійснення заходів захисту від підтоплення міста можна використати 320 тис. грн., на відновлення функціонування осушувальної системи річки Осинка виділено поки що 700 тис. грн.

«Проблема підтоплення є нагальною та потребує значних капіталовкладень. За один рік неможливо вирішити це глобальне питання, але ті кошти, які зараз вдається залучити з області у Бровари – невеликий, але важливий вклад у охорону довкілля нашого міста», – резюмує депутат Київоблради Роман Сімутін.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ